Kategórie | kníhkupectvo Literama.sk

Kategórie

  Knihy sú v našom katalógu členené do kategórií a podkategórií tak, aby si každý návštevník kníhkupectva Literama.sk našiel práve to, čo mu je najbližšie. V zátvorkách za názvom kategórie je uvedený počet kníh, titulov alebo tovaru, ktoré evidujeme pre daný žáner.

  Knihy z kategórie Krimi a detektívky

  Krimi a detektívky (5698)

  Vaše obľúbené knihy - krimi a detektívky v podobe románov, noviel a poviedok. Jednoducho klasika z oblasti detektívnej prózy od A po Z, so slovenskej i zahraničnej tvorby.... viac »
   Knihy z kategórie Dobrodružné

   Dobrodružné (854)

   Kategória dobrodružných kníh vám prinesie tituly plné napätia a samozrejme dobrodružstva. Načrite do románov a noviel pretkaných romantikou, nebezpečím a zároveň vzrušením.... viac »
    Knihy z kategórie Zdravie a životný štýl

    Zdravie a životný štýl (1546)

    Zaujíma Vás spôsob života vo vzťahu k zdraviu? Táto kategória kníh obsahuje tituly o zdravom životnom štýle, ako ho dosahujeme a udržujeme, ale aj ako ho strácame. Je to veľmi široká téma, v ktorej si... viac »
    Knihy z kategórie Biografie

    Biografie (4611)

    V našej kategórii Biografie sa nachádzajú knihy venujúce sa svetovým osobnostiam z rôznych oblastí, od politikov, známych vedcov, hercov, až po napríklad slávnych zločincov.... viac »
     Knihy z kategórie Sci-fi

     Sci-fi (2049)

     Sci-fi (science fiction) je literatúra vedeckej fantastiky. Je to žáner, v ktorom sa obraz sveta príbehov kníh, spravidla premietnutý do budúcnosti, opiera o znalosti súčasnej alebo vymyslenej vedy a... viac »
      Knihy z kategórie Fantasy

      Fantasy (2171)

      Knihy v kategórii fantasy určite potešia tých, čo radi čítajú príbehy s prvkami mágie a nadprirodzených javov. Určite ste na správnom mieste, ak sa pri čítaní svojej knihy radi ocitnete v inom svete,... viac »
       Knihy z kategórie Erotické romány

       Erotické romány (297)

       Máte radi romantiku, ale bežné romance vám nestačia? Potrebujete silnejšiu šálku kávy? Tak tu ste na správnom mieste. V tejto špeciálnej kategórii nájdete najnovšie erotické knihy, šteklivé romány či... viac »
        Knihy z kategórie Hobby a voľný čas

        Hobby a voľný čas (2113)

        Knihy nielen pre domácich kutilov a koníčkarov. Nájdete tu pestrú paletu kníh pre vaše voľnočasové aktivity. Na svoje si záhradkári, chovatelia, domáci kutili ale potešíme aj turistov, cestovateľov a... viac »
        Knihy z kategórie Young Adult

        Young Adult (1009)

        Yandult!  Aj vás chytili knihy žánru Young Adults Fiction? Tak ste na správnom mieste. Nájdete tu všetky najhorúcejšie novinky práve z tohto súdka literatúry pre mladých - romantiku, fantasy, dys... viac »
         Knihy z kategórie Deti a mládež

         Deti a mládež (14335)

         Knihy pre deti a mládež, proste pre náročných "-násť" ročných. Pre širokú ponuku kníh v tejto kategórii sú tituly ďalej rozdelené.... viac »
         Knihy z kategórie Romantika

         Romantika (4939)

         V kategórii romantika si vyberie knihu určite každý. Nielen ženy a dievčatá, ktoré majú rady romány, novely alebo poviedky s ľúbostnou tématikou alebo literatúru pre zasnených a zamilovaných.... viac »
          Knihy z kategórie Romány a novely

          Romány a novely (26542)

          Najširšia kategória románov, noviel a poviedok v našej ponuke. Pre lepšiu prehľadnosť je členená na podkategórie.... viac »
          Knihy z kategórie Náučná a odborná literatúra

          Náučná a odborná literatúra (2850)

          Tu nájdete knihy zamerané na odbornú tématiku od populárne náúčných titulov až po vedecké publikácie.... viac »
          Knihy z kategórie Informatika a počítače

          Informatika a počítače (1197)

          Odborná literatúra z oblasti informatiky. Kategória obsahuje knihy o hardvéri, softvéri, internete, aplikovanej informatike, proste o všetkom, čo nejak súvisí s počítačmi.... viac »
          Tovar z kategórie Doplnkový tovar

          Doplnkový tovar (3680)

          Kategória doplnkového sortimentu ponúka tovar ako napríklad knižné záložky, magnetky, obaly, pohľadnice, perá alebo iné predmety reklamnej povahy.... viac »
          Tovar z kategórie Audio a video

          Audio a video (2081)

          Kategória obsahuje produkty audiovizálnej povahy ako CD, DVD, video kazety VHS, MC audiokazety ale aj dátové nosiče pre počítače ako sú CD a DVD médiá napríklad s výučbovým softvérom.... viac »
          Knihy z kategórie Thrillery

          Thrillery (3261)

          Kategória kníh thrillery obsahuje tituly pre silnejšie povahy. Knihy obsahujúce kriminálne zápletky, horory a napätie.... viac »
           Knihy z kategórie Poézia

           Poézia (2276)

           Kategória kníh s básňami a veršami. Nájdete tu široké spektrum básnických zbierok od malých knižiek až po súborné diela, tituly od nových autorov až po klasiku, poéziu lyrickú, epickú...... viac »