Kategórie | kníhkupectvo Literama.sk

Kategórie

  Knihy sú v našom katalógu členené do kategórií a podkategórií tak, aby si každý návštevník kníhkupectva Literama.sk našiel práve to, čo mu je najbližšie. V zátvorkách za názvom kategórie je uvedený počet kníh, titulov alebo tovaru, ktoré evidujeme pre daný žáner.

  Naše tipy z kategórie Darčekové poukážky

  Darčekové poukážky (6)

  Netrúfate si vybrať darček? Využite ponuku našich darčekových poukážok a potešte svojich blízkych, kolegov či obchodných partnerov.  Darčekové poukážky je možné uplatniť na nákup kníh priamo u n... viac »
   Knihy z kategórie Životný štýl, zdravie

   Životný štýl, zdravie (1821)

   Zaujíma Vás spôsob života vo vzťahu k zdraviu? Táto kategória kníh obsahuje tituly o zdravom životnom štýle, ako ho dosahujeme a udržujeme, ale aj ako ho strácame. Je to veľmi široká téma, v ktorej si... viac »
   Knihy z kategórie Krimi a detektívky

   Krimi a detektívky (6325)

   Vaše obľúbené knihy - krimi a detektívky v podobe románov, noviel a poviedok. Jednoducho klasika z oblasti detektívnej prózy od A po Z, so slovenskej i zahraničnej tvorby.... viac »
    Knihy z kategórie Poézia

    Poézia (2721)

    Kategória kníh s básňami a veršami. Nájdete tu široké spektrum básnických zbierok od malých knižiek až po súborné diela, tituly od nových autorov až po klasiku, poéziu lyrickú, epickú...... viac »
     Knihy z kategórie Dobrodružné

     Dobrodružné (889)

     Kategória dobrodružných kníh vám prinesie tituly plné napätia a samozrejme dobrodružstva. Načrite do románov a noviel pretkaných romantikou, nebezpečím a zároveň vzrušením.... viac »
      Knihy z kategórie Biografie

      Biografie (5385)

      V našej kategórii Biografie sa nachádzajú knihy venujúce sa svetovým osobnostiam z rôznych oblastí, od politikov, známych vedcov, hercov, až po napríklad slávnych zločincov.... viac »
       Knihy z kategórie Sci-fi

       Sci-fi (2284)

       Sci-fi (science fiction) je literatúra vedeckej fantastiky. Je to žáner, v ktorom sa obraz sveta príbehov kníh, spravidla premietnutý do budúcnosti, opiera o znalosti súčasnej alebo vymyslenej vedy a... viac »
        Knihy z kategórie Fantasy

        Fantasy (2534)

        Knihy v kategórii fantasy určite potešia tých, čo radi čítajú príbehy s prvkami mágie a nadprirodzených javov. Určite ste na správnom mieste, ak sa pri čítaní svojej knihy radi ocitnete v inom svete,... viac »
         Knihy z kategórie Erotické romány

         Erotické romány (342)

         Máte radi romantiku, ale bežné romance vám nestačia? Potrebujete silnejšiu šálku kávy? Tak tu ste na správnom mieste. V tejto špeciálnej kategórii nájdete najnovšie erotické knihy, šteklivé romány či... viac »
          Knihy z kategórie Hobby a voľný čas

          Hobby a voľný čas (2559)

          Knihy nielen pre domácich kutilov a koníčkarov. Nájdete tu pestrú paletu kníh pre vaše voľnočasové aktivity. Na svoje si záhradkári, chovatelia, domáci kutili ale potešíme aj turistov, cestovateľov a... viac »
          Knihy z kategórie Young Adult

          Young Adult (1162)

          Yandult!  Aj vás chytili knihy žánru Young Adults Fiction? Tak ste na správnom mieste. Nájdete tu všetky najhorúcejšie novinky práve z tohto súdka literatúry pre mladých - romantiku, fantasy, dys... viac »
           Knihy z kategórie Deti a mládež

           Deti a mládež (18210)

           Knihy pre deti a mládež, proste pre náročných "-násť" ročných. Pre širokú ponuku kníh v tejto kategórii sú tituly ďalej rozdelené.... viac »
           Knihy z kategórie Romantika

           Romantika (5455)

           V kategórii romantika si vyberie knihu určite každý. Nielen ženy a dievčatá, ktoré majú rady romány, novely alebo poviedky s ľúbostnou tématikou alebo literatúru pre zasnených a zamilovaných.... viac »
            Knihy z kategórie Romány a novely

            Romány a novely (30829)

            Najširšia kategória románov, noviel a poviedok v našej ponuke. Pre lepšiu prehľadnosť je členená na podkategórie.... viac »
            Knihy z kategórie Náučná a odborná literatúra

            Náučná a odborná literatúra (3483)

            Tu nájdete knihy zamerané na odbornú tématiku od populárne náúčných titulov až po vedecké publikácie.... viac »
            Knihy z kategórie Informatika a počítače

            Informatika a počítače (1258)

            Odborná literatúra z oblasti informatiky. Kategória obsahuje knihy o hardvéri, softvéri, internete, aplikovanej informatike, proste o všetkom, čo nejak súvisí s počítačmi.... viac »
            Tovar z kategórie Doplnkový tovar

            Doplnkový tovar (4206)

            Kategória doplnkového sortimentu ponúka tovar ako napríklad knižné záložky, magnetky, obaly, pohľadnice, perá alebo iné predmety reklamnej povahy.... viac »
            Tovar z kategórie Audio a video

            Audio a video (2782)

            Kategória obsahuje produkty audiovizálnej povahy ako CD, DVD, video kazety VHS, MC audiokazety ale aj dátové nosiče pre počítače ako sú CD a DVD médiá napríklad s výučbovým softvérom.... viac »
            Knihy z kategórie Thrillery

            Thrillery (3866)

            Kategória kníh thrillery obsahuje tituly pre silnejšie povahy. Knihy obsahujúce kriminálne zápletky, horory a napätie.... viac »
             Knihy z kategórie Rodina

             Rodina (1748)

              Knihy z kategórie Reportáže, rozhovory

              Reportáže, rozhovory (280)

              Zaujímavé reportáže z významných udalostí posledných rokov z domáceho aj zahraničného prostredia. Politika, organizovaný zločin a iné témy podané autenticky priamo z deja.... viac »
               Komiksy z kategórie Manga

               Manga (11)

               Máte radi japonské manga či anime filmy ? Tak to ste tu správne. Na tomto mieste nájdete skvelú ponuku nielen tých najpopulárnejších manga sérií ale aj ďalšie, dnes už kultové mangy.  Budeme sa... viac »