Kategórie | kníhkupectvo Literama.sk

Kategórie

  Knihy sú v našom katalógu členené do kategórií a podkategórií tak, aby si každý návštevník kníhkupectva Literama.sk našiel práve to, čo mu je najbližšie. V zátvorkách za názvom kategórie je uvedený počet kníh, titulov alebo tovaru, ktoré evidujeme pre daný žáner.

  Knihy z kategórie Informatika a počítače

  Informatika a počítače (1261)

  Odborná literatúra z oblasti informatiky. Kategória obsahuje knihy o hardvéri, softvéri, internete, aplikovanej informatike, proste o všetkom, čo nejak súvisí s počítačmi.... viac »
  Knihy z kategórie Reportáže, rozhovory

  Reportáže, rozhovory (285)

  Zaujímavé reportáže z významných udalostí posledných rokov z domáceho aj zahraničného prostredia. Politika, organizovaný zločin a iné témy podané autenticky priamo z deja.... viac »
   Knihy z kategórie Deti a mládež

   Deti a mládež (18648)

   Knihy pre deti a mládež, proste pre náročných "-násť" ročných. Pre širokú ponuku kníh v tejto kategórii sú tituly ďalej rozdelené.... viac »
   Knihy z kategórie Krimi a detektívky

   Krimi a detektívky (6394)

   Vaše obľúbené knihy - krimi a detektívky v podobe románov, noviel a poviedok. Jednoducho klasika z oblasti detektívnej prózy od A po Z, so slovenskej i zahraničnej tvorby.... viac »
    Knihy z kategórie Fantasy

    Fantasy (2572)

    Knihy v kategórii fantasy určite potešia tých, čo radi čítajú príbehy s prvkami mágie a nadprirodzených javov. Určite ste na správnom mieste, ak sa pri čítaní svojej knihy radi ocitnete v inom svete,... viac »
     Naše tipy z kategórie Darčekové poukážky

     Darčekové poukážky (6)

     Netrúfate si vybrať darček? Využite ponuku našich darčekových poukážok a potešte svojich blízkych, kolegov či obchodných partnerov.  Darčekové poukážky je možné uplatniť na nákup kníh priamo u n... viac »
      Knihy z kategórie Životný štýl, zdravie

      Životný štýl, zdravie (1859)

      Zaujíma Vás spôsob života vo vzťahu k zdraviu? Táto kategória kníh obsahuje tituly o zdravom životnom štýle, ako ho dosahujeme a udržujeme, ale aj ako ho strácame. Je to veľmi široká téma, v ktorej si... viac »
      Knihy z kategórie Poézia

      Poézia (2766)

      Kategória kníh s básňami a veršami. Nájdete tu široké spektrum básnických zbierok od malých knižiek až po súborné diela, tituly od nových autorov až po klasiku, poéziu lyrickú, epickú...... viac »
       Knihy z kategórie Dobrodružné

       Dobrodružné (888)

       Kategória dobrodružných kníh vám prinesie tituly plné napätia a samozrejme dobrodružstva. Načrite do románov a noviel pretkaných romantikou, nebezpečím a zároveň vzrušením.... viac »
        Knihy z kategórie Biografie

        Biografie (5456)

        V našej kategórii Biografie sa nachádzajú knihy venujúce sa svetovým osobnostiam z rôznych oblastí, od politikov, známych vedcov, hercov, až po napríklad slávnych zločincov.... viac »
         Knihy z kategórie Sci-fi

         Sci-fi (2308)

         Sci-fi (science fiction) je literatúra vedeckej fantastiky. Je to žáner, v ktorom sa obraz sveta príbehov kníh, spravidla premietnutý do budúcnosti, opiera o znalosti súčasnej alebo vymyslenej vedy a... viac »
          Knihy z kategórie Erotické romány

          Erotické romány (345)

          Máte radi romantiku, ale bežné romance vám nestačia? Potrebujete silnejšiu šálku kávy? Tak tu ste na správnom mieste. V tejto špeciálnej kategórii nájdete najnovšie erotické knihy, šteklivé romány či... viac »
           Knihy z kategórie Hobby a voľný čas

           Hobby a voľný čas (2605)

           Knihy nielen pre domácich kutilov a koníčkarov. Nájdete tu pestrú paletu kníh pre vaše voľnočasové aktivity. Na svoje si záhradkári, chovatelia, domáci kutili ale potešíme aj turistov, cestovateľov a... viac »
           Knihy z kategórie Young Adult

           Young Adult (1183)

           Yandult!  Aj vás chytili knihy žánru Young Adults Fiction? Tak ste na správnom mieste. Nájdete tu všetky najhorúcejšie novinky práve z tohto súdka literatúry pre mladých - romantiku, fantasy, dys... viac »
            Knihy z kategórie Romantika

            Romantika (5514)

            V kategórii romantika si vyberie knihu určite každý. Nielen ženy a dievčatá, ktoré majú rady romány, novely alebo poviedky s ľúbostnou tématikou alebo literatúru pre zasnených a zamilovaných.... viac »
             Knihy z kategórie Romány a novely

             Romány a novely (31427)

             Najširšia kategória románov, noviel a poviedok v našej ponuke. Pre lepšiu prehľadnosť je členená na podkategórie.... viac »
             Knihy z kategórie Náučná a odborná literatúra

             Náučná a odborná literatúra (3549)

             Tu nájdete knihy zamerané na odbornú tématiku od populárne náúčných titulov až po vedecké publikácie.... viac »
             Tovar z kategórie Doplnkový tovar

             Doplnkový tovar (4222)

             Kategória doplnkového sortimentu ponúka tovar ako napríklad knižné záložky, magnetky, obaly, pohľadnice, perá alebo iné predmety reklamnej povahy.... viac »
             Tovar z kategórie Audio a video

             Audio a video (2848)

             Kategória obsahuje produkty audiovizálnej povahy ako CD, DVD, video kazety VHS, MC audiokazety ale aj dátové nosiče pre počítače ako sú CD a DVD médiá napríklad s výučbovým softvérom.... viac »
             Knihy z kategórie Thrillery

             Thrillery (3969)

             Kategória kníh thrillery obsahuje tituly pre silnejšie povahy. Knihy obsahujúce kriminálne zápletky, horory a napätie.... viac »
              Knihy z kategórie Rodina

              Rodina (1754)

               Komiksy z kategórie Manga

               Manga (11)

               Máte radi japonské manga či anime filmy ? Tak to ste tu správne. Na tomto mieste nájdete skvelú ponuku nielen tých najpopulárnejších manga sérií ale aj ďalšie, dnes už kultové mangy.  Budeme sa... viac »