Vernostný program

Vernostný program Literama.sk a jeho pravidlá

S vernostným programom máte pri nákupoch na Literama.sk výhody, ktoré by ste inak bez členstva nezískali. Program je určený pre všetkých našich aktívnych zákazníkov ako odmena za ich dôveru a vernosť. S našim vernostným programom na Literama.sk nakupujete stále lacnejšie a lacnejšie!

Ako to celé funguje?

Prvé body dostanete hneď na začiatku a výhody vernostného programu je možné začať využívať okamžite. Za Vaše nákupy a rôzne vaše ďalšie činnosti a aktivity zbierate body a tým získavate skvelé dodatočné zľavy. Kedy využijete Vaše nazbierané body záleží len na Vás.

Ako získam body pre svoj účet?

Zbieranie bodov je veľmi jednoduché. Prvé body získate od nás už na začiatku ako darček. Ďalšie body sa vám pripisujú za každý váš nákup. Body za objednávku získate pri jej vytvorení (body v spracovaní), po úspešnom expedovaní objednávky sa Vám body započítajú na Váš vernostný účet automaticky.

Ďalšie body môžete získavať za vašu aktivitu, napríklad za napísanie recenzie na tovar z našej ponuky.

Možnosti a aktivity, za ktoré je možné získať body, budeme postupne rozširovať.

Prehľad bodového hodnotenia
 10 bodov ako náš uvítací darček za registráciu 
 1 až 2 body za každé celé zaplatené 1€ z nákupu tovaru (1
 1 až 10 bodov za kvalitnú originálnu recenziu na titul, ktorý ste si u nás zakúpili (1,2
 0 alebo 1 bod za napísanie recenzie ktoréhokoľvek predávaného titulu (2

1) 2 body v rámci akcie Dvojnásobok bodov
2) Recenzie a celkový počet bodov za ne podliehajú redakčnému schváleniu podľa rozsahu, originality a kvality príspevku

Ako získam čo najviac bodov za moju recenziu?

Viac bodov: V prvom rade, za recenzovanie titulu, ktorý si si u nás kúpil, môžeš dostať až 10 bodov. A to sa skutočne oplatí! 

Kvalita rozhoduje: Ak chceš získať čo najviac bodov, príspevky musia byť tvojím vlastným dielom, musia byť neanonymné, originálne - inde nepublikované, relevantné k titulu - proste kvalita obsahu rozhoduje.

Buď subjektívny: Neboj sa povedať svoj názor, opis deja alebo postáv je super, ale čitateľov zaujíma práve tvoj názor - prečo si si vybral danú knihu, čo bolo podľa teba v nej najlepšie alebo naopak zlé. 

Aktuálnosť recenzie: Recenzie môžu pomôcť ďalším čitateľom zorientovať sa a rozhodnúť, či sa daná kniha oplatí prečítať. A preto sú hodnotnejšie recenzie produktov, ktoré sú novšie a aktuálnejšie. Nevravíme však, že staršie tituly nie je treba hodnotiť, odmeníme každú dobrú recenziu produktu, ktorý máme aktívne v predaji.

Hodnotenie napovie: Tituly môžeš hodnotiť hviezdičkami, využi to! Napovieš tak peknou vizuálnou formou, ako sa ti kniha celkovo páčila. Ostatní čitatelia tak vidia skóre, ktoré kniha získala.

Rozsah príspevku: Recenzia nie je iba krátky komentár!  "Super kniha, dobre sa čítala," asi veľmi neobstojí. Príspevok by mal byť primeraného rozsahu - veríme, že dokážeš napísať aspoň niekoľko pekných rozvitých viet :) tak sa daj do toho. 

No a nakoniec príspevok skončí u nás. My ho prečítame, zvážime všetky spomínané (a nespomínané ;) faktory a body za recenziu pridelíme podľa celkovej kvality príspevku. Píšte, recenzujte, hodnoťte!

Zverejnenie Vašich recenzií, komentárov a hodnotení zobrazujeme na Literama.sk alebo na blogu Policka.sk, ktorého sme tiež vlastníkom a prevádzkovateľom. Viac info o tom, ako chránime Vaše osobné údaje nájdete v prehlásení Ochrana osobných údajov.

Ako môžem použiť body a akú majú hodnotu?

Získané body je možné naraz alebo postupne vymieňať za zľavu na nákupy na Literama.sk vo forme zľavových kupónov. K jednej objednávke je možné použiť len jeden kupón, zľavy a benefity nie je možné kombinovať. Zmenáreň bodov za zľavové kupóny nájdete po Vašom prihlásení na Literama.sk vo Vašom profile.

Pre našu zmenáreň platí aktuálne kurz 1 bod = 0,01 €.  Stav vašich bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení Vo vašom profile.

Príklad: za registráciu 10 bodov, za nákupy 200 bodov a za recenzie 90 bodov máte celkom 300 bodov, ktoré vymeníte za zľavový kupón v hodnote 3,00€ a takto máte napr. poštovné zdarma.

Vo Všeobecných obchodných podmienkach nájdete presné podmienky registrácie a vernostného programu