Zdravý otec, chorý otec

Načo je nám bohatstvo, ak nemáme zdravie

Glen N. RobinsonMOTÝĽ2022/09 SVK slovensky

Kniha: Zdravý otec, chorý otec - Načo je nám bohatstvo, ak nemáme zdravie - 1. vydanie - Glen N. Robinson
10,96
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 441746
Ušetríte až 2,94 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: Zdravý otec, chorý otec

Načo je nám bohatstvo, ak nemáme zdravie

Väčšina ľudí užíva rôzne druhy liekov na svoje zdravotné ťažkosti. Títo ľudia sa po celodennej práci zvalia na gauč, pretože sú príliš unavení a ubolení na to, aby si užívali život.

Ako sa však tomu vyhnúť? Dr. Glen N. Robison v knihe Zdravý otec, chorý otec ponúka rady, ako sa stravovať podľa jinu a jangu, krvnej skupiny, telesného typu či emocionálneho stavu, aby sme si tak posilnili svoju výživovú čchi. V prírode, v ktorej je rovnováha, totiž choroby nie sú.

Dr. Glen N. Robison je lekár s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami, ktorý je liečiteľom džin čin džicu a v knihe opisuje svoju vlastnú cestu a životnú cestu svojich dvoch otcov, ktorí skončili v úplne odlišných dôchodkoch. Aby zistil, prečo to tak je, rozhodol sa preštudovať životný štýl svojho zdravého otca a napodobňovať ho pätnásť rokov, počas ktorých sa mu výrazne zlepšilo jeho vlastné zdravie. Neužíva žiadne lieky a nespomína si, kedy naposledy videl doktora.

V knihe zistíte, aké najzákernejšie ingrediencie sa nachádzajú v potravinách, a získate návrh diéty na posilnenie imunity, diéty pre diabetikov a návrh celoživotnej diéty, ktorá je kľúčom k zdraviu.

„Vždy som tvrdil, že zdravie má nevyčísliteľnú cenu. Napriek tomu sa neprestajne sústredíme na cenu potravín a nie na ich zloženie.“ – Dr. Glen N. Robison

„Keď som mala 104 rokov, Dr. Robison mi vyliečil nohu po uhryznutí jedovatým pavúkom, kým ostatní lekári mi nevedeli pomôcť. Odvtedy som mu vďačná, že môžem naďalej pracovať vo svojej záhrade.“ – Carmen Slough, 107 rokov

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
441746
Názov
Zdravý otec, chorý otec
Podnázov
Načo je nám bohatstvo, ak nemáme zdravie
EAN/ISBN
9788081642913
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Glen N. Robinson
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
264
Rozmer
130×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zdravý otec, chorý otec zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.