Láska spred Slovnaftu

Peter Šlepecký

SVK Slovensky Občianske združenie Odyseus2024/03

Kniha: Láska spred Slovnaftu - Peter Šlepecký
Katalógové číslo: 492632 viac »
Ušetríte až 2,22 € z bežnej ceny 20,00
A navyše získate 17 vernostných bodov
17,78
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Láska spred Slovnaftu

Dej románu „Láska spred Slovnaftu“ sa odohráva v súčasnej Bratislave. V tretej osobe popisuje životné peripetie hlavnej postavy Laca, ktorá má silné autobiografické črty. Laco chodí na abstinentské skupiny, striedavo abstinuje a užíva, podľa toho, čo sa v jeho živote deje. Román popisuje tiež jeho romantický a milostný vzťah k žene, ktorá poskytuje sexuálne služby na Slovnaftskej ulici. Je surovým, no zároveň citlivým a triezvym náhľadom na realitu človeka, ktorý žije na okraji spoločnosti.

Knihu vydalo po tragickej smrti autora Občianske združenie Odyseus, ktoré sa venuje pomoci ľuďom, ktorí užívajú drogy a/alebo poskytujú sexuálne služby.

"Skutočné dielo, napísané krvou. “Prekliaty básnik” Peter Šlepecký už ďalšie nenapíše, ale úplne stačí. Prečítala som na jeden dych, dávno ma nič tak nezasiahlo. Kniha z úplného dna tých najšpinavších bratislavských ulíc, napísaná tak jednoducho a silno, s takou túžbou po láske, napriek všetkému. Toto je niečo, čo je vzácne!" (krstná mama románu, hudobníčka a skladateľka Lucia Piussi)

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
492632
Názov
Láska spred Slovnaftu
EAN/ISBN
9788082880024
Forma
Brožovaná
Autor
Peter Šlepecký
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2024/03
Rozsah
240
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,24
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Láska spred Slovnaftu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.