Keď odchádza partner

Doris WolfováNOXI2021/05 SVK slovensky

Kniha: Keď odchádza partner - 1. vydanie - Doris Wolfová
11,20
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 410706
Ušetríte až 1,70 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Keď odchádza partner

Vyrovnať sa s rozchodom nie je ľahké. Rozvod dokonca terapeuti prirovnávajú k najtraumatickejšej skúsenosti v živote, porovnateľnej s úmrtím blízkeho človeka. Opustený človek čelí širokej škále bolestivých emócií, trpí pocitmi viny, smútku, pochybuje o sebe a zažíva dokonca aj telesnú bolesť. Budúcnosť vidí v čiernych farbách a má strach, obáva sa, že už nebude nikdy šťastný. Autorka Doris Wolf v knihe Keď odchádza partner ponúka pomoc pri prekonávaní tohto náročného obdobia. Opiera sa nielen o svoje dlhoročné terapeutické skúsenosti, ale hovorí aj o vlastnom bolestivom rozchode. Autenticky hodnotí svoje vtedajšie reakcie, ako aj reakcie opustených ľudí z jej profesionálnej praxe a je presvedčená, že správnym a láskavým prístupom k sebe sa dokážete zbaviť strachu zo samoty, opäť nájsť dôveru v ľudí, nebáť sa nových začiatkov a pripraviť sa na ďalšie partnerstvo.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
410706
Názov
Keď odchádza partner
EAN/ISBN
9788081115875
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Doris Wolfová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/05
Rozsah
232
Rozmer
206×133×22 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Keď odchádza partner zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.