Ionizovaná voda

Martin Baliga

ERB studio s.r.o.2013

Kniha: Ionizovaná voda - Martin Baliga
Katalógové číslo: 216598
Ušetríte až 0,92 € z bežnej ceny 6,90
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,98
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ionizovaná voda

1. vydanie populárno-náučnej knihy dvoch spoluautorov Telesforasa Laucevičiusa a Martina Baligu s názvom Ionizovaná voda – zdravie na dosah ruky. Na slovenský knižný trh prichádza kniha, ktorá má sprístupniť a objasniť výnimočné účinky ionizovanej vody pre udržanie zdravia človeka. Odkyslenie organizmu znamená prvý krok k dlhodobému úspechu, a preto mnohí slovenskí lekári a liečitelia odporúčajú uprednostniť pri stravovaní zásadité potraviny. My Vám ponúkame tento zdravý životný štýl obohatiť aj o pitie zásaditej (ionizovanej) vody.Doba trvanlivosti potravinárskych výrobkov je stále dlhšia a dlhšia, a dĺžka ľudského života sa skracuje. Lekárne majú v ponuke stále viac a viac liekov, ale počet zdravých ľudí klesá. Diagnostické metódy sú stále zložitejšie a inovatívne, ale choroby sú stále viac a viac univerzálne a nebezpečné... Logická otázka: prečo? Čo robíme zle? Prečo ochorieme a starneme? Odpovede nájdete v tejto knihe. Neponáhľajte sa do lekárne vždy, keď je vám zle! Existuje lepší a oveľa efektívnejší spôsob, ako obnoviť zdravie a harmóniu tela i duše. „Mŕtva“ a „živá“ voda sú nápravným prostriedkom proti viac ako 70-im ochoreniam!
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
216598
Názov
Ionizovaná voda
EAN/ISBN
9788097040031
Forma
Pevná
Autor
Martin Baliga
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
100
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,19
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ionizovaná voda zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.