Umenie zdravo žiť

Katarína HorákováMetro Media2009/06 SVK slovensky

Kniha: Umenie zdravo žiť - Katarína Horáková
Katalógové číslo: 64904

Kniha: Umenie zdravo žiť

Sme národ dobre živených, lenže prevažne nesprávne stravovaných ľudí. Všimnime si, koľkí okolo nás majú pekne zaoblené tvary, na pohľad spokojné tváre, plné usmiate líca, čo však nie je vždy pravým prejavom vnútorných pocitov. Každý by rád zapôsobil krásnou, urastenou, sviežou postavou, a to v každom veku. V tejto súvislosti vznikajú najväčšie problémy! Chýba nám trpezlivosť, pevné predsavzatie. Problémom však nebýva iba nadváha, prípadne prílišná obezita. S ňou sa obyčajne ruka v ruke vlečie celý rad zdravotných problémov a súvislosť je dokázateľná. Práve pre mnohých márne sa snažiacich bojovníkov proti nadváhe, ale i podvýžive a za lepší imidž i zdravší životný štýl, sa autorka rozhodla napísať túto knihu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
64904
Názov
Umenie zdravo žiť
EAN/ISBN
9788096960668
Autor
Katarína Horáková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2009/06
Rozsah
236
Rozmer
150×210×10
Hmotnosť
0,44
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Umenie zdravo žiť zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.