Najkrajšie mestá

Daniel Kollár Viera DvořákováDAJAMA2007/12 SVK slovensky

Kniha: Najkrajšie mestá - Daniel Kollár, Viera Dvořáková
8,34
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 61669
Ušetríte až 1,61 € z bežnej ceny 9,95
A navyše získate 8 vernostných bodov

Kniha: Najkrajšie mestá

Výber titulu Najkrajšie mestá nie je náhodný, pretože Slovensko je krajinou nádherných miest. Bohatá história slovenských miest zanechala nádherné stopy na ich vzhľade a architektúre. Viaceré z nich sú mestskými pamiatkovými rezerváciami a predstavujú jednu z najvýznamnejších súčastí slovenského kultúrneho dedičstva. Urbanistické riešenie a zakomponovanie do prírodného prostredia vytvára z mnohých miest dokonalé obrazy. Aj časopis Krásy Slovenska sa od začiatku svojej existencie v roku 1921 systematicky venuje opisu, charakteristike ako aj predstaveniu slovenských miest a z tohto dôvodu sme sa podujali spracovať všetky mestské pamiatkové rezervácie. Publikácia sa snaží byť tak trochu turistickým sprievodcom po najkrajších slovenských mestách a jej cieľom je poskytnúť čitateľovi komplexnú predstavu o meste ešte skôr ako ho navštívi. Každé predstavenie mesta začína opisom jeho histórie a pokračuje prechádzkou po jeho najzaujímavejších miestach. Texty o mestách sú popretkávané rôznymi zaujímavosťami, ktoré sa viažu k mestu, jeho obyvateľom a historickým udalostiam. Nechýbajú staré pohľadnice, plániky, mapky a samozrejme súčasné fotografie

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
61669
Názov
Najkrajšie mestá
EAN/ISBN
9788089226269
Autor
Daniel Kollár, Viera Dvořáková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2007/12
Edícia
Kultúrne Krásy Slovenska
Rozsah
128
Rozmer
160×238×17
Hmotnosť
0,46
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Najkrajšie mestá zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.