Bohovia a králi starého Egypta

Vojtěch Zamarovský

PERFEKT2023/11 SVK Slovensky

Kniha: Bohovia a králi starého Egypta - 4. vydanie - Vojtěch Zamarovský
Katalógové číslo: 485514
Ušetríte až 3,42 € z bežnej ceny 18,90
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,48
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Bohovia a králi starého Egypta

Nové prepracované vydanie prináša informácie o svete nereálnom, mytologickom, i reálnom, historickom, v období starovekého Egypta. Stačí knihu vziať do rúk a nájdete v nej všetko o zašlom svete kedysi mocného a prekvitajúceho Egypta stojaceho na vrchole vtedajšej civilizácie.

Kniha Bohovia a králi starého Egypta vznikla na podnet čitateľov, ktorí mali záujem o „slovník na čítanie“, kde by sa dalo rýchlo a spoľahlivo nájsť „kto bol kto“ v starom Egypte, kedy tam vládol ten či onen panovník a čím sa zapísal do dejín, akú mal funkciu ten či onen boh, koho predstavuje tá či oná postava na daktorom z nespočetných reliéfov alebo na bezchybne zachovanej žiarivej maľbe, kedy bola objavená tá či oná pamiatka a v neposlednom rade aj to, ako sa má písať to či ono egyptské meno. Starý Egypt je pre nás na rozdiel od antického Grécka a Ríma už mŕtvy a jeho kultúru a civilizáciu nepociťujeme ako súčasť živého dedičstva. Napriek tomu fascinuje ďalších a ďalších záujemcov veľkolepou a tajomnou krásou zachovalých historických pamiatok, monumentalitou svojich stavieb i zložitosťou osudov svojich bohov i panovníkov.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
485514
Názov
Bohovia a králi starého Egypta
EAN/ISBN
9788082260949
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
4. vydanie
Autor
Vojtěch Zamarovský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Rozsah
472
Rozmer
160×234 mm
Hmotnosť
1,21
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bohovia a králi starého Egypta zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.