Osudove bitky dejín

Kniha: Osudove bitky dejín - Jiří Fidler
Dejiny ľudstva sú okrem iného aj dejinami vojen
Katalógové číslo: 328259 viac »
Ušetríte až 9,22 € z bežnej ceny 19,99
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,77
Expedujeme do 9 dní
U dodávateľa

Kniha: Osudove bitky dejín

Dejiny ľudstva sú okrem iného aj dejinami vojen a záujem širokej verejnosti o históriu bojových stretnutí časom nijako neutícha. Medzi obľúbené publikácie patria prehľady najvýznamnejších bitiek svetových dejín, ktoré vo väčšej (alebo dokonca zásadnej) miere ovplyvnili osudy jednotlivých štátov či celých kontinentov. Kniha Osudové bitky dejín z dielne uznávaného historika Jiřího Fidlera zahŕňa 55 bitiek svetových dejín (od bitky pri Tymbre až po vojnu o Kosovo), ktoré podľa autorovho odborného názoru spĺňajú podmienky osudovosti v kontexte ďalšieho historického vývoja. Všetky bitky sú spracované jednotným spôsobom a dopĺňa ich nadštandardná obrazová príloha vo forme reprodukcií dobových alebo neskorších výtvarných diel. Jednotlivé kapitoly obsahujú tiež základné životopisné medailóny vojvodcov zúčastnených strán, doplnené ich portrétmi v jednotnom výtvarnom stvárnení. Ťažiskovú časť príloh tvoria mapy, ktoré zobrazujú politickú situáciu protagonistov pred danou osudovou zrážkou, ako aj niekoľko vývojových fáz väčšiny sledovaných bitiek.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
328259
Názov
Osudove bitky dejín
EAN/ISBN
9788074516924
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Jiří Fidler
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/04
Rozsah
304
Rozmer
220×297 mm
Hmotnosť
1,48
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Expedujeme do 9 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
46%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Osudove bitky dejín zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.