Zámerne nezadaní

John KimNOXI2022/05 SVK slovensky

Kniha: Zámerne nezadaní - 1. vydanie - John Kim
12,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 438475
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Zámerne nezadaní

Nielen na tieto otázky prináša odpovede John Kim, životný kouč, ktorý na základe vlastných životných skúseností (a skúseností svojich klientov) ilustruje osobnostný prerod z človeka s nezdravo spracovanou minulosťou a nízkym sebavedomím na človeka vedomého si vlastnej hodnoty.

„Bol som naprogramovaný veriť, že šťastie je ostrov, na ktorý treba doplávať. Ak tam nedoplávame, nikdy nebudeme šťastní. Našim imaginárnym ostrovom môže byť dom, láska, práca, čokoľvek. Avšak šťastie ako také nežije na ostrove. Šťastie je nastavenie mysle, ktoré si dokážeme vyprodukovať hocikedy, aj dnes. Neodvíja sa od niečoho iného, to je len naša mylná predstava. Šťastie takisto nie je konštantné. Prichádza a odchádza. Aj šťastie je ako príliv a odliv. V niektoré dni je ľahké cítiť sa šťastný, inokedy je to zložité. Šťastie, tak ako všetko ostatné, vždy začína voľbou.“

Vydajte sa spolu s autorom na trojdielnu cestu za nájdením svojho šťastia vo vzťahu so samým sebou, ktoré je potom šikovným odrazovým mostíkom aj k zdravším a plnohodnotnejším vzťahom s ďalšími ľuďmi.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
438475
Názov
Zámerne nezadaní
EAN/ISBN
9788081115967
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
John Kim
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/05
Rozsah
344
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zámerne nezadaní zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.