Nastavte zdravé hranice

Ako nájsť vnútorný pokoj a získať späť samého seba

Nedra Glover TawwabEastone2021/11 SVK slovensky

Kniha: Nastavte zdravé hranice - Ako nájsť vnútorný pokoj a získať späť samého seba - Nedra Glover Tawwab
9,45
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 425676
Ušetríte až 2,54 € z bežnej ceny 11,99
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Nastavte zdravé hranice

Ako nájsť vnútorný pokoj a získať späť samého seba

Prestaňte sa vnútorne trápiť, jasne povedzte, čo potrebujete, a zažite slobodu, ktorú pozná len ten, kto je skutočne sám sebou. Vyhľadávaná odborníčka na vzťahy a jedna z najvplyvnejších terapeutiek na Instagrame, Nedra Glover Tawwab, predstavuje jednoduché – no zároveň účinné – spôsoby, ako si nastaviť zdravé hranice vo všetkých oblastiach života.
Tieto techniky, ktoré sa opierajú o najnovšie poznatky, ako aj osvedčené postupy, pomáhajú jasne a bez pocitu viny určiť a vyjadriť naše potreby – a odhaliť tak základný problém, ktorý stojí za spoluzávislosťou, bojom o moc, úzkosťou, depresiou či vyhorením.
Kniha obsahuje zrozumiteľný návod, ako zistiť, že máme problém s hranicami, a ako na základe toho konať. Je plná príkladov z praxe a praktických návodov, ako konkrétne postupovať, keď ľudia nerešpektujú naše hranice, lebo: sa sami neberieme vážne, nevyvodzujeme voči druhým zodpovednosť, priveľa sa ospravedlňujeme, sme príliš flexibilní, vyjadrujeme sa neurčito a hranice zostávajú v našej hlave, predpokladáme, že ich stačí vytýčiť raz, či očakávame, že ľudia sami prídu na to, čo potrebujeme alebo z nášho správania vyčítajú, že prekročili naše hranice.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
425676
Názov
Nastavte zdravé hranice
Podnázov
Ako nájsť vnútorný pokoj a získať späť samého seba
EAN/ISBN
9788081094231
Forma
Brožovaná
Autor
Nedra Glover Tawwab
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
256
Rozmer
145×207
Hmotnosť
0,32
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nastavte zdravé hranice zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.