Ako nevychovať malých tyranov

Vedecky podložené stratégie pre lepšiu výchovu - od perinky po pubertu

Melinda Wennerová MoyerováMOTÝĽ2022/03 SVK slovensky

Kniha: Ako nevychovať malých tyranov - Vedecky podložené stratégie pre lepšiu výchovu - od perinky po pubertu - 1. vydanie - Melinda Wennerová Moyerová
10,96
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 431242
Ušetríte až 2,94 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: Ako nevychovať malých tyranov

Vedecky podložené stratégie pre lepšiu výchovu - od perinky po pubertu

Jednoduchá, akčná a vtipná príručka pre rodičov, ktorí chcú zo svojich detí vychovať poctivých, dobrosrdečných, seba - vedomých a samostatných ľudí, ktorí možno jedného dňa zachránia svet.

Je to vôbec v dnešnom svete možné? To si pri výchove svojich detí uvedomila oceňovaná žurnalistka Melinda Wennerová Moyerová. Často dostávala prosby, aby skúmala jednoduché rodičovské otáz - ky. Vtedy si uvedomila, že jedna obrovská kapitola o výchove je vynechávaná, a to: ako vychovať deti, aby sa z nich nestali malí tyrani.
Sociálne médiá a televízia dnes odovzdávajú deťom správu, že byť sebecký a nepríjemný je úplne v poriadku. My však chceme deti, ktoré poznajú, čo znamená empatia a dobré skutky. No ako to dosiahnuť? Ako vychovať ohľaduplné a dobrosrdečné deti, ktoré budú etické ako doma, tak aj vo svete?
Táto kniha je plná vedecky podložených faktov a dôkazov a ponúka svieži, občas prekvapivý pohľad na výchovu našich detí. Najprv sa snaží načrtnúť vlastnosti, ktoré chceme, aby naše deti mali, naprí - klad čestnosť, štedrosť, antirasizmus a potom poskytuje vedecky podložené stratégie, ktoré pomôžu rodičom vštepiť tieto vlastnosti svojim deťom. Inšpirujte sa, ako si vychovať také deti, s ktorými by ste sa chceli kamarátiť aj vy.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
431242
Názov
Ako nevychovať malých tyranov
Podnázov
Vedecky podložené stratégie pre lepšiu výchovu - o
EAN/ISBN
9788081642838
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Melinda Wennerová Moyerová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/03
Rozsah
376
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
0,37
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako nevychovať malých tyranov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.