Abeceda zdravia

Katarína LukáčováRokus2016 SVK slovensky

Kniha: Abeceda zdravia - Katarína Lukáčová
5,90

Zaisťujeme, dostupnosť od (dátum nie je určený)
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 282624

Kniha: Abeceda zdravia

Publikácia obsahuje základné údaje o obezite, ktorá sťažuje život už aj mnohým deťom v predškolskom veku, zisťovanie správnosti držania tela a jeho nácviku. Autorky ďalej uvádzajú pohybové aktivity smerujúce k zdravému životnému štýlu, ponúkajú množstvo aktivít so zameraním na zdravotné cvičenia, cvičenia na riekanky na písmená abecedy, cvičenia rodičov a detí, cvičenia so zameraním na rôzne časti tela pre jednotlivé vekové kategórie detí, pričom upozorňujú na dodržiavanie zásad pri výbere týchto cvičení (primeranosť). Cenné sú rady dospelým, nie len pri odstraňovaní bolestí, napr. chrbtice prostredníctvom cvičení (opäť s dodržiavaním zásad), ale aj čo robiť pri plánovaní aktivít i to aké riziká sú spojené s pohybovými cvičeniami.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
282624
Názov
Abeceda zdravia
EAN/ISBN
9788089510344
Forma
Brožovaná
Autor
Katarína Lukáčová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016
Rozsah
52
Rozmer
150×210
Hmotnosť
0,12
Stav
Zaisťujeme
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Abeceda zdravia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.