Zachovajte si bystrosť

Prenikavý mozog v každom veku

Sanjay GuptaTATRAN2022/01 SVK slovensky

Kniha: Zachovajte si bystrosť - Prenikavý mozog v každom veku - 1. vydanie - Sanjay Gupta
13,33
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Ako si natrvalo udržať zdravú a mladú myseľ
Katalógové číslo: 428362
Ušetríte až 3,57 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Zachovajte si bystrosť

Prenikavý mozog v každom veku

Úžasný vedecky podložený návod, ako si natrvalo udržať zdravú a mladú myseľ

Pravdepodobne robíte všetko možné, aby ste boli fit a udržali si zdravé telo, ale čo robíte pre svoj mozog? Je vôbec možné zachovať si v každom veku mladú a bystrú myseľ? Donedávna si dokonca aj odborníci mysleli, že ľudský mozog sa vyvíja len istý čas. Ale to nie je pravda. Čoraz viac vedeckých dôkazov svedčí o tom, že bystrú myseľ si možno užívať po celý život.
V knihe Zachovajte si bystrosť vychádza autor z výsledkov najmodernejšieho výskumu, za ktorými precestoval celý svet, aby skúmal tajomstvá kognitívnej dlhovekosti. Poukazuje na škodlivé mýty o fungovaní mozgu a ponúka päť pilierov pre zdravú myseľ: hýbte sa, objavujte, oddychujte, vyživujte a socializujte sa. Či už ide o oblasť ideálnej stravy, fyzickej aktivity, výživových doplnkov alebo nastavenia mysle, Dr. Gupta nám ukazuje, čo v tomto smere funguje a prečo je to tak. Dokonca každému, kto chce už dnes začať pracovať na zlepšení svojich kognitívnych schopností, ponúka inovatívny dvanásťtýždňový program.
Skôr než sa u nás prejavia problémy s pamäťou, máme možnosť posilniť odolnosť svojho mozgu proti chorobám – a to aj v prípade, že sa u nás vyskytujú genetické rizikové faktory. Ľuďom, ktorí už zažívajú kognitívny úpadok alebo sa starajú o blízkeho s demenciou, ponúka Dr. Gupta usmernenia a rady pre produktívnejší a pozitívnejší zajtrajšok.
Nečakajte a začnite si posilňovať mozog! Kniha Zachovajte si bystrosť je presne ten návod, ktorý potrebujete, aby ste si zachovali zdravý mozog po celý život.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
428362
Názov
Zachovajte si bystrosť
Podnázov
Prenikavý mozog v každom veku
EAN/ISBN
9788022212663
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Sanjay Gupta
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/01
Rozsah
320
Rozmer
147×229 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zachovajte si bystrosť zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.