Pes Moko a jeho oko

Mirka ÁbelováOZ Brak2020/12 SVK slovensky

Kniha: Pes Moko a jeho oko - Mirka Ábelová
8,59
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 401955
Ušetríte až 1,31 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Čítame radi 2 - odporúčané knihy

Čítame radi 2 - odporúčané knihy

(AKTUALIZOVANÉ 24.8.2021) Zoznam odporúčaných titulov pre rozvojový projekt Čítame radi 2 - Podpora čitateľskej gramotno… Zistiť viac...
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

Tieto knihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia (FPU).AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktuali… Zistiť viac...

Kniha: Pes Moko a jeho oko

Psík Moko má len jedno oko. Keďže sa mu preto všetci smejú, žije ďaleko od ľudí a zvierat. Jedného dňa si povie, že samota ho už nebaví. Zbalí si mapu, kompas, deku a granule a vydáva sa na dobrodružnú cestu za novým okom. Zablúdi až do lunaparku, kde spozná malého Viliho. Ten mu pomôže hľadať nové očko a spoločne stretávajú rôzne podivné bytosti . Tie ich naučia, že z toho, čo je iné, než sme my, nemusíme mať strach. Že dobro a krása vychádzajú odinakiaľ. A že sú dôležitejšie veci než to, ako vyzeráme. Pes Moko a jeho oko je šarmantný rozprávkový príbeh vo veršoch pre deti a ich rodičov od známej slovenskej poetky. Mirka Ábelová (1985) je slovenská poetka, rozhlasová redaktorka, občasná textárka a prekladateľka. Doteraz napísala štyri básnické zbierky pre dospelých. Pes Moko a jeho oko je jej prvá knižka pre deti. Ukážka z knihy: Ďaleko od všetkých ľudí, kúsok vpravo od mesta, nadránom sa psíča budí, sníva si sen o cestách. Slnko šteklí stromom vlasy, ešte trochu ospalé, lúčom pritom, nechtiac asi, klepne šteňa po hlave. Labkou pretrie jedno oko, ktoré zľahka otvoril: zobudil sa psíček Moko, nie je mu to po vôli. Treba vstávať, milý Moko, hor sa rýchlo do sveta! Rozbehni sa rýchlym krokom, sýkorka tiež odlieta.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
401955
Názov
Pes Moko a jeho oko
EAN/ISBN
9788089921386
Forma
Pevná
Autor
Mirka Ábelová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/12
Rozsah
88
Rozmer
230×230
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Pes Moko a jeho oko zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.