Stravovací kompas - Zhrnutie vedeckých štúdií na tému stravovanie

Bas KastIKAR2020/06 SVK slovensky

Kniha: Stravovací kompas - Zhrnutie vedeckých štúdií na tému stravovanie - 1. vydanie - Bas Kast
12,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
So Stravovacím kompasom vás už nikto nemôže zaskočiť v otázkach stravovania!
Katalógové číslo: 380649
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Stravovací kompas - Zhrnutie vedeckých štúdií na tému stravovanie

Keď novinár Bas Kast vo svojich štyridsiatich rokoch skolaboval s bolesťami na hrudníku, vynorila sa pred ním existenčná otázka: Zruinoval si zdravie nezdravou stravou (Junkfood) bez akejkoľvek hodnoty? Predsavzal si, že radikálne zmení svoje stravovanie a vylieči sa sám.

Ale čo je skutočne zdravé?

Začala sa mnohoročná výskumná cesta do aktuálneho bádania o starnutí a stravovaní. Čo jedia dlhoveké národy? Ako sa efektívne chudne? Dá sa vyhnúť typickým chorobám staroby? Možno sa určitými potravinami udržať mladým?

Z tisícok miestami odporujúcich si štúdií filtruje autor overené poznatky o zdravej strave. Na ceste k nim odhalí mnohé stravovacie mýty. Objektívny pohľad na zozbierané dáta a poznatky uplynulých desaťročí odhaľuje: mnohé veci, ktoré považujeme za zdravú stravu, môžu značne škodiť nášmu telu. A naopak, niektoré potraviny so zlou povesťou sa ukážu ako veľmi liečivá medicína.

Kniha Basa Kasta, ktorej obsahom je vedecky odskúšaná liečivá strava, sa nás usiluje priviesť k tomu, aby sme pochopili zásadný zmysel zdravého stravovania a diét. Posúva naše myslenie smerom k tomu, aby sme prehliadli čarovné formulky a zavádzajúce reklamy samozvaných diétnych guru a lepšie sa vyznali v monštruóznej stravovacej a informačnej džungli.

So Stravovacím kompasom nás už nikto nemôže zaskočiť v otázkach stravovania!

Z nemeckého originálu Der Ernährungskompass vydaného vo vydavateľstve Bertelsmann v roku 2018 v Mníchove preložila PhDr. Katarína Šmidtová

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
380649
Názov
Stravovací kompas - Zhrnutie vedeckých štúdií na t
EAN/ISBN
9788055171838
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Bas Kast
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/06
Edícia
Príroda
Rozsah
320
Rozmer
227×145×28 mm
Hmotnosť
0,66
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Stravovací kompas - Zhrnutie vedeckých štúdií na tému stravovanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.