Bludisko stratených duší

Je nebezpečné odomykať dvere do zabudnutej minulosti.

Patricia GibneyováIKAR2019/05

Kniha: Bludisko stratených duší - Je nebezpečné odomykať dvere do zabudnutej minulosti. - 1. vydanie - Patricia Gibneyová
13,81
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 353508
Ušetríte až 2,09 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Séria kníh: Inšpektorka Lottie Parkerová
Inšpektorka Lottie Parkerová
Titul je zaradený v tejto sérii
Kolekcia titulov: Hurá! Leto! Dovolenka! - Ženy

Hurá! Leto! Dovolenka! - Ženy

O akej dovolenke snívajú ženy?Je neúrekom skvelých destinácií, či už pri mori alebo v horách. Doma, či v zahraničí. Strá… Zistiť viac...

Kniha: Bludisko stratených duší

Je nebezpečné odomykať dvere do zabudnutej minulosti.

V katedrále mesta Ragmullin nájdu zavraždenú ženu a o pár hodín nato muža obeseného na strome pred domom, v ktorom býva. Vyšetrovaním poveria inšpektorku Lottie Parkerovú. Obaja mŕtvi majú rovnaké, veľmi zvláštne tetovanie na vnútornej strane stehna. Je jasné, že ich niečo spája, ale čo to je?

Inšpektorka sleduje niekoľko stôp, zakaždým však skončí v slepej uličke. Pátranie ju napokon privedie do bývalého cirkevného sirotinca St Angela´s, ktorý zohral temnú úlohu aj v tragédii, čo postihla jej rodinu. Odrazu prípad, ktorý vyšetruje, dostane veľmi osobný charakter. Inšpektorka zistí súvislosť medzi dvomi mŕtvymi v prípade, ktorý vyšetruje, a nevyriešenými vraždami spred mnohých rokov. Dokonca na vlastnú päsť navštívi Vatikán, kam ktosi v podzemnom archíve ukryl záznamy o záhadných úmrtiach chovancov.

Medzičasom však dôjde k ďalšej tragédii – dvaja chlapci sú nezvestní. Lottie Parkerová musí čo najrýchlejšie konať, kým vrah udrie znova, ale čo ak pri tom vystaví strašnému nebezpečenstvu aj vlastné deti?

Z anglického originálu The Missing Ones (Bookouture, an imprint of StoryFire Ltd., Ickenham 2017) preložila Martina Zrubáková.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
353508
Názov
Bludisko stratených duší
Podnázov
Je nebezpečné odomykať dvere do zabudnutej minulos
EAN/ISBN
9788055166407
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Patricia Gibneyová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/05
Rozsah
528
Rozmer
200×125×45 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bludisko stratených duší zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.