Najedzte sa do štíhlosti 3

Prestaňme DIÉTOVAŤ - naučme sa JESŤ...

Antónia Mačingová

SVK Slovensky AntoniaLifestyle282016/11

Kniha: Najedzte sa do štíhlosti 3 - Prestaňme DIÉTOVAŤ - naučme sa JESŤ... - Antónia Mačingová
Katalógové číslo: 280779 viac »
Ušetríte až 3,40 € z bežnej ceny 13,00
A navyše získate 9 vernostných bodov
Séria kníh: Najedzte sa do štíhlosti
Najedzte sa do štíhlosti
Titul je zaradený v tejto sérii
9,60
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Najedzte sa do štíhlosti 3

Prestaňme DIÉTOVAŤ - naučme sa JESŤ...

Sme výsledkom našich vlastných volieb, rozhodnutí, vzorcov a vnímania našich možností. To, ako momentálne vyzeráme, ako sa cítime a ako žijeme zodpovedá tomu, ako sme sa rozhodovali a čo sme doposiaľ volili. Ak dokážeme prijať zodpovednosť za tento stav, prestaneme sa vyhovárať na rodovú líniu a genetiku, na situáciu v našej či celosvetovej politike, ak začneme vedome vyberať čisté, čo najmenej priemyselne spracované potraviny a opätovne sa vrátime k zdravému mysleniu našich starých rodičov, verím, že je nádej na zlepšenie súčasného stavu. Či už u nás samotných, alebo celej spoločnosti. Len je potrebné mať vlastný názor vyplývajúci z vlastnej, pozitívnej skúsenosti a nenechať sa zatlačiť do kúta, ak sa nejakým spôsobom začneme odkláňať od bežných vzorcov chovania a návykov.

Kým sa neoslobodíme od starých vzorcov a návykov, kým si neuvedomíme širokú paletu našich ďalších možností, ostaneme otrokmi a nie tým, kto dokáže dosiahnuť všetko po čom túži.

Antónia Mačingová

 

Nezabúdajme :

Jedálniček a rady v tejto knihe sú rovnako prospešné ženám, ale aj mužom.

V knihe okrem nového jedálnička a tipov na raňajky, desiaté a olovranty nájdete aj odpovede na vaše najčastejšie otázky týkajúce sa stravovania na dovolenkách či služobných cestách.

„My dievčatá po tridsiatke „ - ako predísť problémom našich predchodkýň a ako postupne napraviť to, čo sme si roky nahonobili nesprávnymi voľbami.

Nájdete tu aj kapitolu o olejoch, ich používaní v kuchyni či ako účinný a ekologicky čistý zdroj zdravej a žiarivej pokožky.

Pre dámy, ktoré preferujú domáce cvičenie tu nájdete aj kapitolu o cvičení s fotografickou prezentáciou cvikov a cvičebného plánu.

Nezabúdajme, prosím. Nededíme nadváhu a choroby. Dedíme len nesprávne návyky a myšlienkové vzorce, ktoré u nás spúšťajú podobné, devastačné programy, ako u našich predkov.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
280779
Názov
Najedzte sa do štíhlosti 3
Podnázov
Prestaňme DIÉTOVAŤ - naučme sa JESŤ...
EAN/ISBN
9788089868087
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Antónia Mačingová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
208
Rozmer
148×210 mm
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
26%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Najedzte sa do štíhlosti 3 zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.