Ohnivé znamenie Kapitán Stein a notár Barbarič čelia záhadným zločnom v Prešporku, 3. diel - Juraj Červenák Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Ohnivé znamenie

Kapitán Stein a notár Barbarič čelia záhadným zločnom v Prešporku, 3. diel

Juraj ČervenákSLOVART • 2015/09SK slovensky

Kniha : Ohnivé znamenie - Kapitán Stein a notár Barbarič čelia záhadným zločnom v Prešporku, 3. diel
Kúpiť
11,84
Katalógové číslo: 255744
Ušetríte až 2,11 € z bežnej ceny 13,95
A navyše získate 11 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:
Séria kníh: Kapitán Stein a notár Barbarič
Kapitán Stein a notár Barbarič
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Ohnivé znamenie

Kapitán Stein a notár Barbarič čelia záhadným zločnom v Prešporku, 3. diel

Nález ľudských ostatkov v podunajských lesoch privedie Barbariča na stopu bezohľadných lupičov a priekupníkov s otrokmi. Notár si musí zavolať na pomoc Steina a Jaroša. Spolu putujú do Prešporka, ktorý sa po páde Budína stal hlavným mestom Uhorska. Zdanlivo jednoduchý prípad sa rýchlo skomplikuje. Vyšetrovatelia musia zistiť, ako únosy mladých žien súvisia s odvekým súperením mešťanov s hradnou šľachtou, tajomnou samovraždou bývalého richtára a hlavne vyčíňaním prízraku, ktorého obete nachádzajú s ohavnými popáleninami. Posledné, čo Prešporok v predvečer volieb a veľkého výročného jarmoku potrebuje, je rozsiahle vražedné sprisahanie...

V treťom románe z cyklu historických detektívok Juraja Červenáka ožíva dobová Bratislava. V napínavom príbehu sa splietajú miestne strašidelné povesti s historickými súvislosťami a pôsobivo vykreslenou atmosférou mesta a jeho okolia.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
255744
Názov
Ohnivé znamenie
Podnázov
Kapitán Stein a notár Barbarič čelia záhadným zloč
EAN/ISBN
9788055614557
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Juraj Červenák
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/09
Rozsah
360
Rozmer
139×215 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Hodnotenie 5.0 z 5

5  
100.0%
 (1)
4  
0.0%
 (0)
3  
0.0%
 (0)
2  
0.0%
 (0)
1  
0.0%
 (0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Lucia 05.02.2016 19:39:46

Ďalšie pokračovanie príbehov kapitána Steina, notára Barbariča a verného kaprála. Úroveň je stále rovnako vysoko prepracovaná ako pri predchádzajúcich príbehoch. Príbeh je dynamický, aj keď možno menej krvavý, ale naozaj len trochu. Nemusí sa báť, mučenie chýbať určite nebude :-D Autor opat ponúkne bližší pohľad na trojlístok historických vyšetrovateľov, ktorí sa nezastavia pred prekážkami, ktoré ich čakajú pri odhaĺovaní zločinov.Ide o pútavé, strhujúce čítanie. Ani na jednej strane sa nebudete nudiť. Po dočítaní príbehu budete mať chuť poprechádzať sa po starom meste po stopách naších hrdinov.Táto séria historických detektívok je jednoducho skvelá. Jednoducho si ju prečítajte a dáte mi za pravdu.