Návod na prežitie pre ženu

Kniha: Návod na prežitie pre ženu - Igor Bukovský
Katalógové číslo: 202909
Séria kníh: Bukovského Návody na prežitie
Bukovského Návody na prežitie
Titul je zaradený v tejto sérii
22,22

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Návod na prežitie pre ženu

Dr. Igor Bukovský napísal a vydáva dlhoočakávaný Návod na prežitie pre ženu. Aj v tejto knihe, ktorá má ako prvá kniha slovenského autora multimediálny charakter, ide hlavne o zdravie, pretože s ním sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a vzácnejšie. Vtipne, ale pokorne a s úctou k zdravému rozumu vás inšpiruje k pozitívnym životným zmenám.

Z úvodu ku knihe: „Staráme sa o svoje zdravie preto, lebo je to lepšie a prirodzenejšie – robia tak múdri ľudia, ktorí poznajú hodnotu zdravia. Z času na čas však dostávame životnú lekciu z ťažkej pravdy, že hoci urobíme (z nášho pohľadu) všetko správne a dobre, nestane sa to, čo sme si želali... Nie, život nie je strelnica, na ktorej si každý za svoje skutky (alebo peniaze) môže vystreliť toho najväčšieho maca.
Každý deň skúšam žiť dobrý život a byť dobrým človekom. Padám a vstávam. Všetci padáme, no vstávajú iba niektorí. Pridáte sa? Nech sa totiž vonku deje čokoľvek, telo, srdce a duša sa nemusia s veľkým potešením váľať v blate.“

Charakteristika knihy

 • Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček pre každú ženu
 • Špeciálne určená ženám (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 70 rokov.
 • Stručné a prehľadné členenie:
  1. ​časť - "Vaše telo" obsahuje kapitoly: Koža, Nechty, Vlasy, Zuby, Kosti, Kĺby, Krv, Obličky, Prsia, Pohlavné orgány, Tehotenstvo, Neplodnosť, Menopauza, Srdce, Mozog, Štítna žľaza, Tráviaci systém, Celiakia, Rakovina, Dekády ženy 
  2. časť - "Váš deň" obsahuje kapitoly: Raňajky, Metabolizmus, Glykemický index, Cukor a umelé sladidlá, Čokoláda, Psychogénne jedenie, Sedavé zamestnanie, Zápcha, Detoxikácia, pH, Protizápalová kúra, Protikvasinková kúra, Vitamin D, Histamínová intolerancia, Chronická únava, PMS, Predplesová kúra – rýchlo do šiat, Alkohol, Stravovanie pri dojčení, Antikoncepcia, Sexuálny život, Spánok, Duša 
 • Okrem informácií kniha obsahuje aj rozhovory s inými špecialistami aj známymi a zaujímavými ženami: Marína Kráľovičová, Daniela Hantuchová, Judita Puškáčová, Zuzana Smatanová, Adriana Poláková
 • Rozšírený obsah: pomocou priameho prístupu (QR kódy) sa čitateľky dostanú k rozšírenému multimediálnemu obsahu knihy
 • Skvelá hudba: 42 pesničiek, ktoré ste ešte možno nepočuli, ale určite stoja za to, vybral a okomentoval autor knihy – môžete si ich vypočuť pomocou priameho prístupu cez QR kódy (alebo stránku www.akv.sk)

Prednosti knihy

 • Ľahké, pútavé a vtipné čítanie: text je prehľadne štrukturovaný a informácie sú podávané formou rozhovoru s čitateľom.
 • Aktuálne a nové informácie: kniha používa informácie aj z roku 2013.
 • Multimediálny charakter - kniha využíva nové formy prístupu k rozšírenému obsahu.
 • Domáci autor - slovenské reálie: na rozdiel od podobných kníh, ktoré sú prekladom zahraničných diel, reálie tejto knihy vychádzajú zo slovenských pomerov.
 • Názorné, praktické a zrozumiteľné informácie: obrázky, grafy a tabuľky, ktoré si budete dlho pamätať :)

 

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
202909
Názov
Návod na prežitie pre ženu
EAN/ISBN
9788097023096
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Igor Bukovský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/10
Rozsah
344
Rozmer
185×260 mm
Hmotnosť
1,23
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
4.7 z 5.0
5
150.0%
(2)
4
300.0%
(1)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Lucia 5 z 5
05.05.2014 22:26:33

Knihu sme kúpili ako darček pre maminu, ale pozeráme do nej všetky :-D Pekne prehľadne zoradená podľa problémov, s ktorými sa človek stretáva ako aj s chorobami, ktoré či už má alebo sa im snaží vyhnúť. Autor píše nielen o tom, čo jesť, nejesť, ale aj o tom, čo je príčinou daného problému a tým pádom aj o tom ako sa mu vyhnúť. Nám už stihla pomôcť, takže kto chce zistiť ako sa dajú niektoré nedostatky riešiť a ako sa na niektoré životné situácie pripraviť /napr. tehotenstvo/, šup šup objednať. Poteší aj ako darček.


Marek 4 z 5
18.01.2014 17:53:04

Knihu som si kúpil pre partnerku preto, že mam už knihu Návod na prežitie pre muža od MUDr. Bukovského, a ta je veľmi dobrá. Hoci nesúhlasím so všetkými "návodmi na prežitie", ktoré sú tam popisovane, veľa veci je tam veľmi užitočných a nápomocných. Knižka je napísaná veľmi prehľadne, vysvetľuje možné zdravotne problémy a zároveň radi čitateľkám, ako sa im da zabrániť, resp. ako si vedia pomôcť úpravou jedálnička a životného štýlu.


Sona 5 z 5
11.12.2013 23:51:55

Idealny vianocny darcek pre zenu v akomkolvek veku. Kazda si tu najdeme to svoje :)