Predurčená

Škola noci 9

P. C. Castová Kristin Castová

IKAR2012/09 SVK Slovensky

Kniha: Predurčená - Škola noci 9 - P. C. Castová, Kristin Castová
Katalógové číslo: 167689
Séria kníh: Škola noci
Škola noci
Titul je zaradený v tejto sérii
10,45

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Predurčená

Škola noci 9

Predurčená je deviatym pokračovaním série Škola noci. Zoey sa vrátila do tulskej Školy noci a znova musí čeliť Neferet, lebo tá čoraz väčšmi prepadá Temnote. Lenže na to, aby Zoey a jej priatelia získali podporu Najvyššej rady, treba Neferet usvedčiť. Bohyňa darovala Rephaimovi ľudskú podobu aspoň v noci, a tak konečne môže tráviť čas spoločne so Stevie Rae. Ale možno mu veriť? V snahe spôsobiť chaos Neferet privádza do Školy noci aj ostatné červené mláďatá a ľudí, ktorí majú upírom pomáhať pri podradnejších prácach. V Škole noci sa zjaví aj záhadný Aurox – krásny chlapec, ktorého vraj Neferet dostala od Nyx. V skutočnosti ho stvorili na to, aby sa stal kňažkinou smrtonosnou zbraňou. No Zoey v ňom prebúdza ľudskosť a v Auroxovi bojuje súcit s volaním Temnoty. Podarí sa odhaliť skutočnú tvár Neferet, kým zničí Svetlo? Môže Zoey ovplyvniť to, čo v Auroxovi uvidela cez jasnovidecký kameň, a zachrániť tak pred ním svojich priateľov? Z anglického originálu Destined (ST. MARTIN’S GRIFFIN, New York 2011) preložila Oľga Kralovičová.

Máme pre vás pár dokumentov, ktoré nám poskytol vydavateľ. Najčastejšie to býva obsah knihy, ukážková kapitola, alebo úryvok z titulu.

Úryvok z obsahu knihy ...

Starkov sen sa začal príjemne. Ocitol sa na nejakej úžasnej bielej pieskovej pláži a pred ním sa rozprestierala priezračná modrá voda. Slnko ho vôbec nepálilo. Vlastne mal podobný pocit ako predtým, než bol označený, a dotyk slnka na tvári a pleciach mu bol príjemný. Strieľal šípy do veľkého terča, ktorý ich zázračne pohltil a potom sa znovu zjavili v piesku vedľa neho, takže mohol strieľať donekonečna.
Práve mu preblesklo hlavou, aký úžasný by bol ten sen, keby sa na pláži zjavila Zoey v bikinách. Alebo keby to bola európska pláž, Zoey by sa tam premávala v bikinách bez podprsenky. To by bolo ešte lepšie.
Lenže potom, ako sa to vo sne často stáva, sa scéna zmenila a odrazu sa tam skutočne objavila Zoey, ibaže už neboli na pláži. Chúlila sa v jeho náručí, teplá a mäkká, a krásne voňala. 
„Hej,“ usmievala sa naňho, „si hore, a slnko ešte nezapadlo.“
„Áno,“ uškŕňal sa na ňu. „Ukážem ti, ako som sa už prebral.“ Pobozkal ju a chutila úžasne. Jej telo sa dokonale zladilo s ním. Trochu zastonala ako vždy, keď sa cítila naozaj dobre.

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
167689
Názov
Predurčená
Podnázov
Škola noci 9
EAN/ISBN
9788055129006
Forma
Tvrdá väzba s prebalom
Autor
P. C. Castová, Kristin Castová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/09
Edícia
Škola noci
Rozsah
312
Rozmer
125×200
Hmotnosť
0,38
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
3.5 z 5.0
5
0%
(0)
4
200.0%
(1)
3
200.0%
(1)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Zita 3 z 5
14.04.2013 10:27:20

Autorky mali túto sériu ukončiť už dávno.Zbytočne sa to naťahuje a človek už pomaly nevie o čo v ktorej knihe išlo.Začiatok série bol fajn ale tie posledné 3 diely naozaj neviem čo sa dialo.


clarity 4 z 5
01.02.2013 12:24:09

Dobré čítanie miestami zdlhavé ale celkom fajn. No dúfam že č.10 bude už posledná kniha z tohto titulu. :)