Kniha Koruna z temnoty Trón zo skla 2: Predtým bola smrteľne nebezpečná. Teraz je nezastaviteľná. Sarah J. Maas | kníhkupectvo Literama.sk

Koruna z temnoty

Trón zo skla 2: Predtým bola smrteľne nebezpečná. Teraz je nezastaviteľná.

Sarah J. MaasSLOVART • 2015/11SK slovensky

Kniha : Koruna z temnoty - Trón zo skla 2: Predtým bola smrteľne nebezpečná. Teraz je nezastaviteľná.
Kúpiť
8,14
Katalógové číslo: 259925
Ušetríte až 1,81 € z bežnej ceny 9,95
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 9 dní
Skladom u dodávateľa:
Séria kníh: Trón zo skla
Trón zo skla
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Koruna z temnoty

Trón zo skla 2: Predtým bola smrteľne nebezpečná. Teraz je nezastaviteľná.

Boj o záchranu kráľovstva sa v románe Trón zo skla len začal. Koruna z temnoty je očakávané a napínavé pokračovanie jednej z najpopulárnejších fantasy sérii dneška! Osemnásťročná Celaena Sardothien je odvážna, statočná i krásna - dokonalá kombinácia pre najnebezpečnejšiu nájomnú vrahyňu a mladú dámu, ktorá dokáže zlomiť srdce nejedného muža. No aj keď porazila súperov v nezmyselnom kráľovom turnaji a stala sa jeho osobnou popravčou čatou, nezískala ani náznak slobody. Otročenie v soľných baniach bolo v porovnaní so službou kráľovi prechádzka ružovou záhradou. Kráľ, ktorý zo skleneného trónu vládne pevným žezlom, je totiž najzlovestnejším a neporaziteľným nepriateľom celého kráľovstva. Kráľovstvom otriasajú správy o vzburách otrokov a v uliciach Riftholdu sa šepká o povstaní.

Celaena dostane za úlohu vznikajúcu revolúciu krvavo potlačiť. Ale ako môže bojovať proti vzbúrencom, keď s nimi súhlasí? Pridá sa k povstalcom za cenu životov svojich najbližších? Neľútostná nájomná vrahyňa sa nezastaví pred ničím - ale kráľ Adarlanu tiež nie...

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
259925
Názov
Koruna z temnoty
Podnázov
Trón zo skla 2: Predtým bola smrteľne nebezpečná.
EAN/ISBN
9788055614007
Forma
brožovaná
Autor
Sarah J. Maas
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/11
Rozsah
400
Rozmer
130×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 9 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Hodnotenie 4.0 z 5

5  
0.0%
 (0)
4  
100.0%
 (2)
3  
0.0%
 (0)
2  
0.0%
 (0)
1  
0.0%
 (0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Showan 13.08.2016 22:22:01

Skvelé pokračovanie Trónu zo skla. Som rada, že druhá kniha neupadla a že bola rovnako dobrá ako prvá. Dúfam, že to takto bude pokračovať aj s ďalšími dielmi. Neviem sa dočkať pokračovania, som veľmi zvadavá čo sa stane so Celaenou a všetkými ostatnými postavami (obzvlášť s Chaolom).

Ivet 11.01.2016 13:29:14

Super knižka. Ku koncu ma už išlo roztrhať od napätia a práve to mám rada. Jediná chybička bola, že už tam toho všetkého bolo akosi veľa :) Oproti jednotke, očakávajte viac akcie :) Dúfam, že všetky časti tejto série budú u nás vydané. Neviem sa dočkať trojky :)