Ženy nášho rodu

Petra Nagyová-Džerengová

Evitapress2010 SVK Slovensky

Kniha: Ženy nášho rodu - Petra Nagyová-Džerengová
Katalógové číslo: 82046
Ušetríte až 1,12 € z bežnej ceny 9,99
A navyše získate 8 vernostných bodov
8,87
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ženy nášho rodu

Život slobodnej matky s dvoma deťmi nie je závideniahodný ani dnes. Ak sa však slobodnou matkou stalo dievča v dedinke kdesi na východe Slovenska v päťdesiatych rokoch minulého storočia, bola to hanba a poníženie pre celú jej rodinu. Rozhodne sa preto odísť do anonymného mesta, úplne sa odstrihnúť od svojho dovtedajšieho života a vychovávať svoje dve dcéry úplne sama. Helena a Marína sú celkom odlišné. Helena žije búrlivým životom uvoľnených rokov šesťdesiatych, no je to práve mladšia Marína, ktorá začne pátrať po svojich koreňoch, zisťovať ako žili jej starí rodičia a kto je vlastne jej otcom. Ako mladá vysokoškoláčka prežíva aj rok 1968, pod vplyvom politických udalostí v Československu je dokonca odhodlaná odísť aj so svojím priateľom Michalom do zahraničia. Helena však otehotnie a je zrejmé, že história sa bude opakovať – svoje dieťa bude vychovávať sama. Michal opúšťa krajinu sám, Marína sa rozhodne zostať a pomôcť tehotnej sestre aj starnúcej chorej matke. To však nie je to najťažšie, čo jej osud nachystal...
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
82046
Názov
Ženy nášho rodu
EAN/ISBN
9788089452040
Autor
Petra Nagyová-Džerengová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2010
Edícia
Evitovka
Rozsah
288
Rozmer
153×210×25
Hmotnosť
0,43
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ženy nášho rodu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.