Domček jedným ťahom

Veronika Šikulová

SLOVART2009/11 SVK Slovensky

Kniha: Domček jedným ťahom - Veronika Šikulová
Katalógové číslo: 78572
Ušetríte až 1,11 € z bežnej ceny 9,95
A navyše získate 8 vernostných bodov
8,84
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Domček jedným ťahom

Hovorí sa, že zo života sa treba vyrozprávať. O čosi podobné sa svojským spôsobom snaží vo svojej knižke poviedok aj Veronika Šikulová... v časti Je mi leto si po svojom "vyrovnáva účty" s detstvom, dospievaním, rodičmi, jednotlivé poviedky na seba nadväzujú a možno tvoria príbeh, hoci každá z nich je trochu samostatným príbehom, či úryvkom zo života... druhá časť Spoviedky je akýmsi experimentovaním, variáciami na jednu a tú istú tému. Postavy a postavičky sa nemenia, nemení sa ani prostredie, autorka sa snaží o akési pohrávanie sa s krasohľadom, stačí sa pohnúť, zmeniť uhol pohľadu, zmena viet či slov a poviedka sa mení... Niektoré sú také vtipné, až sa vám chce rozplakať. A vo všetkých stretávame autorku, v rôznych podobách či polohách, spovedajúcu sa a hovoriacu opäť "iba o živote".
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
78572
Názov
Domček jedným ťahom
EAN/ISBN
9788080858735
Autor
Veronika Šikulová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2009/11
Rozsah
220
Rozmer
125×207×16
Hmotnosť
0,29
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Domček jedným ťahom zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.