Kniha V tieni Moskvy Daniel Silva | kníhkupectvo Literama.sk

V tieni Moskvy

Daniel SilvaSlovenský spisovateľ2009/05 SVK slovensky

Kniha: V tieni Moskvy - Daniel Silva
Katalógové číslo: 71802
Séria kníh: Agent Gabriel Allon
Agent Gabriel Allon
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: V tieni Moskvy

Legendárny agent a umelecký reštaurátor Gabriel Allon si vychutnáva pobyt na talianskom vidieku, kde sa môže v pokoji venovať reštaurovaniu vzácneho obrazu zo zbierok vatikánskeho múzea i svojej čerstvej manželke Chiare. Táto idyla však netrvá dlho: nadriadení z izraelskej tajnej služby Allona požiadajú, aby sa v Ríme stretol s istým ruským novinárom, ktorý vraj chce hovoriť iba s ním. Novinára tesne pred schôdzkou zavraždia, a tak Allonovi nezostáva nič iné, iba sa vybrať do Moskvy a pokúsiť sa vypátrať bližšie informácie o vážnom nebezpečenstve, ktoré podľa americkej, britskej a francúzskej spravodajskej služby hrozí krajinám západného sveta. Stopy vedú k vplyvnému ruskému oligarchovi a čoskoro sa ukáže, že Allon stojí azda pred najťažšou úlohou vo svojom živote: nielenže musí v čo najkratšom čase zistiť, kde sa nachádzajú rakety s nukleárnymi hlavicami, určené pre teroristov, ale prvýkrát v kariére je nútený hrať podľa veľmi svojských – moskovských – pravidiel. Navyše má proti sebe mimoriadne nebezpečného protivníka – bezohľadného obchodníka so zbraňami a bývalého dôstojníka KGB, pre ktorého ľudský život nemá nijakú cenu...

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
71802
Názov
V tieni Moskvy
EAN/ISBN
9788022014830
Autor
Daniel Silva
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2009/05
Rozsah
352
Rozmer
130×200×20
Hmotnosť
0,36
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Casion 5 z 5
10.04.2013 18:34:37

Skvelá kniha, ktorá ma nesmierne zaujala a prečítala som ju jedným dychom. Skutočne ju môžem odporúčať, je plná napätia a dobrodružstva. Hlavná postava - Gabriel - je opísaná naozaj dobre, autor celkovo udržiava dej v prirodzenom spáde a ja osobne som bola stále prekvapená čo ďalšie ešte môže prísť.