Lovec očí

Sebastian Fitzek

TATRAN2023/11 SVK Slovensky

Kniha: Lovec očí - 1. vydanie - Sebastian Fitzek
Voľne nadväzuje na otvorený koniec románu Zberateľ očí
Katalógové číslo: 480072
Ušetríte až 3,60 € z bežnej ceny 19,90
A navyše získate 16 vernostných bodov
Séria kníh: Zberateľ očí
Zberateľ očí
Titul je zaradený v tejto sérii
16,30
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Lovec očí

Triler Lovec očí voľne nadväzuje na otvorený koniec románu Zberateľ očí a ďalej sleduje osudy postáv, s ktorými sme sa už zoznámili. Znovu stretávame policajného reportéra Alexandra Zorbacha, jeho spolupracovníkov z polície či psychoterapeutku Alinu Gregorievovú, pribudli však aj ďalšie kladné i záporné postavy, napríklad doktor Zarin Suker, jeden z najlepších očných chirurgov na svete, ale aj psychopat. Príbeh má dve dejové línie, ktoré striedavo rozprávajú dvaja rozprávači. Jeden z nich, Alexander Zorbach, stále hľadá svojho synčeka Juliana a pátra po Zberateľovi očí, až napokon natrafí na jeho úkryt. Dúfa, že tam nájde svojho uneseného syna. Stále verí, že Julian žije, dokonca je ochotný ponúknuť svoj život, len aby ho zachránil.

Druhou rozprávačkou je nevidiaca psychoterapeutka Alina Gregorievová. Polícia ju požiadala, aby vo väzenskej nemocnici vyšetrila očného chirurga dr. Sukera a pokúsila sa pomocou svojich jasnovideckých schopností zistiť, kto má byť ďalšou obeťou. Uznávaný špecialista Suker vedie dvojitý život. Neštíti sa ničoho. Cez deň vykonáva tie najkomplikovanejšie operácie ľudského oka a v noci sa venuje špeciálnym pacientkam – v pivnici svojej kliniky im odstraňuje viečka, znásilňuje ich a doháňa svoje obete k samovražde. Alina sa k nemu dostane bližšie, ako je bezpečné. Napokon je všetko inak, ale na to sme si už vo Fitzekových knihách zvykli.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
480072
Názov
Lovec očí
EAN/ISBN
9788022212885
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Sebastian Fitzek
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Edícia
Mimo zákona
Rozsah
328
Rozmer
135×215 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Lovec očí zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.