Srdiečkové deti

O odložených deťoch, matkách v núdzi a darovanej budúcnosti

Gabriele Stanglová

Don Bosco2023/11 SVK Slovensky

Kniha: Srdiečkové deti - O odložených deťoch, matkách v núdzi a darovanej budúcnosti - Gabriele Stanglová
Katalógové číslo: 486904
Ušetríte až 1,21 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,69
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Srdiečkové deti

O odložených deťoch, matkách v núdzi a darovanej budúcnosti

Gabriele Stangl je srdečná a energická žena, ktorá pomohla nespočetnému množstvu žien a rodín v núdzi. Na klinike Waldfrieden v Berlíne-Zehlendorfe sprevádzala tehotné ženy bez podpory a starostlivosti, ktoré boli zúfalé a úplne samy. Správy o opustených alebo zabitých dojčatách sú hlboko šokujúce. Na druhej strane, len málokto vie, aké trápenie prežíva matka a nenarodené dieťa vopred. Na tomto pozadí Gabriele Stangl a špecializovaný tím podporovateľov spustili v roku 2000 na klinike po celom svete prvé hniezda záchrany pre bábätká. Konečne môžu matky nechať svoje deti v bezpečných rukách, keď nevedia, čo majú robiť. Prečítajte si o osudoch detí o ktorých sa Gabriele Stangl dokázala postarať a sprevádzať proti všetkému odporu úradov a politikov. Ako sa deti dozvedeli o svojom pôvode od svojej „mamy“ a ako to ovplyvnilo ich životy s ich neskoršími rodinami, ich „srdcovými“ mamami? Táto emocionálne strhujúca kniha načrtáva aktívnu podporu pre najslabších a núdznych v našej spoločnosti.

Dívať sa do zúfalých očí bezradnej matky a potom jej ukázať dvere. Lebo „sa nedá nič urobiť“. Ani pre ňu, ani pre jej nenarodené dieťa… S tým sa Gabriele neuspokojila. A tak roky sprevádzala nešťastné tehotné ženy, ktoré nemali nijakú oporu a nijakú perspektívu. Ujímala sa detí, ktoré nemohli ostať u svojej „bruškovej“ mamy, ale dostávali sa do milujúcich rúk „srdiečkovej“ mamy a novej rodiny.

Ponorte sa do strhujúcich a emotívnych príbehov detí, o ktoré sa Gabriele dokázala postarať aj napriek veľkému odporu úradov a politikov. Prečítajte si o bolestiach a ťažkostiach, ktoré zažívajú „krkavčie“ matky, o nevítaných, nechcených, no napokon milovaných novorodeniatkach aj o hrdinských a šťastných rodinách. A o hniezde záchrany, ktoré sa zrodilo z túžby pomáhať tým najslabším.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
486904
Názov
Srdiečkové deti
Podnázov
O odložených deťoch, matkách v núdzi a darovanej b
EAN/ISBN
9788080745578
Forma
Pevná
Autor
Gabriele Stanglová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/11
Rozsah
240
Rozmer
128×202
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Srdiečkové deti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.