Cestovné kancelárie

Kristína Pompurová

SVK Slovensky Belianum2022

Kniha: Cestovné kancelárie - Kristína Pompurová
Katalógové číslo: 467237 viac »
Ušetríte až 3,40 € z bežnej ceny 19,90
A navyše získate 16 vernostných bodov
16,50
Na dopyt, preveríme dostupnosť
U dodávateľa

Kniha: Cestovné kancelárie

Vysokoškolská učebnica si kladie za cieľ oboznámiť čitateľov s históriou vzniku a vývoja cestovných kancelárií, cestovnými kanceláriami ako podnikmi cestovného ruchu, legislatívnou úpravou ich činnosti na Slovensku, ekonomickými a materiálnymi podmienkami vzniku a činnosti cestovných kancelárií, organizačnou štruktúrou a personálnym zabezpečením, produktom cestovných kancelárií a procesom tvorby vlastného produktu, distribúciou a komunikáciou cestovných kancelárií, katalógom ako nástrojom predaja, organizáciou realizácie vlastného produktu, manažérstvom sťažností a krízovým manažmentom cestovných kancelárií, ale aj efektívnym riadením nákladov, výnosovým manažmentom a riadením inovácií v cestovných kanceláriách. Kniha je  určená predovšetkým vysokoškolským študentom študijných programov cestovného ruchu. Užitočnou pomôckou bude aj pre učiteľov stredných odborných škôl a vysokých škôl, ktorí sa vo svojej pedagogickej činnosti venujú problematike cestovných kancelárií a nemajú dosiaľ žiadny komplexný učebný materiál. Inšpiráciu pre svoju prácu v ňom nájdu aj podnikatelia a zamestnanci cestovných kancelárií.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
467237
Názov
Cestovné kancelárie
EAN/ISBN
9788055719900
Forma
Brožovaná
Autor
Kristína Pompurová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022
Rozsah
182
Rozmer
170×240
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Cestovné kancelárie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.