Veľká kniha o klíme

Greta Thunberg

IKAR2023/03 SVK Slovensky

Kniha: Veľká kniha o klíme - 1. vydanie - Greta Thunberg
Je neskoro? Pre niektoré druhy rastlín a živočíchov už áno.
Katalógové číslo: 456729
Ušetríte až 4,96 € z bežnej ceny 44,90
A navyše získate 39 vernostných bodov
39,94
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka , vychádza 27.3.2023, o 4 dni

Kniha: Veľká kniha o klíme

Je neskoro? Pre niektoré druhy rastlín a živočíchov už áno. Postarali sme sa o to. Zaistiť bezpečnú budúcnosť pre život na Zemi znie ako nemožná úloha. Konať je nutné v takom rozsahu a tak rýchlo, ako svet ešte nevidel. Čelíme obrovským a mocným silám – nielen ropným magnátom a vládam, ale aj samotnému meniacemu sa klimatickému systému. Čas hrá proti nám. Nádej na zmenu však nie je stratená.

Geofyzici, matematici, oceánografi, meteorológovia, inžinieri či ekonómovia na celom svete využívajú svoje odborné znalosti na to, aby porozumeli kríze, ktorej čelíme. Greta Thunberg vytvorila túto knihu v spolupráci s viac ako stovkou odborníkov, aby nám tieto vedomosti sprostredkovala. Spolu odhaľujú „zelené“ podvody na celom svete a vysvetľujú, ako veľmi sme udržiavaní v nevedomosti. Keď získame úplný obraz, budeme môcť konať. Ak štrajk školáčky dokázal podnietiť protesty na celom svete, akú silu potom môžeme mať my všetci spoločne?

Žijeme v najrozhodujúcejšom období ľudských dejín a môžeme dosiahnuť nemožné. No musíme to byť my a musí to byť teraz.

Z anglického originálu The Climate Book vydaného vo vydavateľstve Allen Lane an imprint of Penguin Books preložili Marína Terenová a Darina Gyurkovicsová. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. – v roku 2023.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
456729
Názov
Veľká kniha o klíme
EAN/ISBN
9788055187624
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Greta Thunberg
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/03
Rozsah
464
Rozmer
240×174×43 mm
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
27.3.2023
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Veľká kniha o klíme zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.