Odovzdávanie ohňa

Čo ti otec nepovedal

Peter Podlesný

Publixing2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Odovzdávanie ohňa - Čo ti otec nepovedal - Peter Podlesný
Cieľom je zapáliť oheň v duši každého chlapa, ktorý sa tejto knihy dotkne
Katalógové číslo: 452642
Ušetríte až 1,22 € z bežnej ceny 11,99
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,77
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Odovzdávanie ohňa

Čo ti otec nepovedal

Odovzdávanie ohňa je snahou dostať k mužom to, čo mali prirodzene získať od svojich otcov, no z rôznych dôvodov sa to neudialo. Jadro tejto audioknihy tvoria myšlienky, ktoré nás, napriek našej rôznorodosti, spájajú a pomáhajú nachádzať návody k tomu, kto sme a aká je naša úloha.

Sme obklopení mnohými mužmi, ktorí si nedopriali dospieť a objaviť svoj zámer. Je čas s tým niečo začať robiť. Nezáleží na tom, v akom veku sa k vám dostáva tento odkaz.

Oheň je vždy iný a originálny, ale zakaždým v sebe nesie obrovský potenciál. Presne s týmto nastavením sa táto kniha díva na mužov.

Ponorte sa do myšlienok o vízii, disciplíne, vzťahoch, odvahe, mužnosti a nájdite si svoju vlastnú cestu. Po prečítaní poslednej kapitoly vás čaká dlhé a dôležité dobrodružstvo.

Komu je kniha určená?

Ak si muž, tak tebe. Ak si žena, poznáš nejakého muža a chceš o mužoch vedieť viac, tak tebe. Je pre teba, ak máš pätnásť, lebo je čas byť mužom. Je pre teba, aj keď máš viac ako štyridsať, pretože nie je neskoro byť mužom. Mal by si ju čítať, ak si otca nemal. Prečítaj si ju aj keď si otec, aby si si potvrdil, čo ešte môžeš odovzdať. Túto knihu potrebuješ aj keď si mama a vychovávaš syna.

Lepšia otázka je, komu táto kniha nie je určená. Tým, ktorí majú pocit, že už všetko vedia, takým, ktorí prijali ako životný štýl pasivitu, proste sebastredným chlapom, čo zostali chlapcami a nechcú to zmeniť.

„Cieľom je zapáliť oheň v duši každého chlapa, ktorý sa tejto knihy dotkne.“

Peter Podlesný

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
452642
Názov
Odovzdávanie ohňa
Podnázov
Čo ti otec nepovedal
EAN/ISBN
9781916243323
Forma
Brožovaná
Autor
Peter Podlesný
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
208
Rozmer
130×200
Hmotnosť
0,45
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Odovzdávanie ohňa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.