Úspešná maturita Organická chémia a Biochémia

Miloslav Melník

TAKTIK2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Úspešná maturita Organická chémia a Biochémia - 1. vydanie - Miloslav Melník
Katalógové číslo: 451943
Ušetríte až 1,41 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,49
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Úspešná maturita Organická chémia a Biochémia

Učebnica je vypracovaná s ohľadom na platné cieľové požiadavky na vedomosti a zručnosti maturantov z chémie. Takmer dvestostranová učebnica pozostáva z dvoch tematických celkov - časť Organická chémia je rozdelená do troch kapitol, ktoré sa zaoberajú základnými pojmami organickej chémie (vrátane názvoslovia), uhľovodíkmi a derivátmi uhľovodíkov. Na začiatku každej kapitoly sú uvedené príslušné pojmy, ovládanie ktorých je podmienkou úspešného zvládnutia maturitnej skúšky z chémie. V závere sa nachádzajú úlohy na overenie vedomostí k jednotlivým kapitolám. Totožnú štruktúru má aj časť Biochémia. Obsahuje sedem kapitol, ktoré sa venujú chemickému zloženiu organizmov, sacharidom, lipidom, proteínom, enzýmom, nukleovým kyselinám a biochemickým dejom (metabolizmu). Aj na konci tejto časti nájdu študenti úlohy na overenie nadobudnutých vedomostí. Základné učivo je v učebnici doplnené rozširujúcim učivom, ktoré poskytuje študentom informácie potrebné na prípravu na prijímacie skúšky z chémie na vysoké školy, predovšetkým na slovenské a české lekárske a farmaceutické fakulty. Študenti ocenia aj prehľad dôležitých pojmov a vzťahov, vzorce k základnému učivu a rôzne zaujímavosti.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
451943
Názov
Úspešná maturita Organická chémia a Biochémia
EAN/ISBN
9788081803529
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Miloslav Melník
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
198
Rozmer
296×211×12 mm
Hmotnosť
0,52
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Úspešná maturita Organická chémia a Biochémia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.