Disciplina oslobodzuje

Jocko Willink

TIMY PARTNERS2022/09 SVK Slovensky

Kniha: Disciplina oslobodzuje - 1. vydanie - Jocko Willink
Staňte sa stelesnením disciplíny. Kde máte začať? TU.
Katalógové číslo: 451209
Ušetríte až 3,22 € z bežnej ceny 19,99
A navyše získate 16 vernostných bodov
16,77
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Disciplina oslobodzuje

Keď sa rozhodnete urobiť viac, BYŤ viac. Sebadisciplína prichádza, keď sa rozhodnete zanechať po sebe vo svete stopy. Ak si myslíte, že nie ste disciplinovaní: Je to preto, lebo ste sa nerozhodli byť disciplinovaní. ZATIAĽ. Je to preto, lebo ste si disciplínu nevytvorili. ZATIAĽ. Nestali ste sa disciplinovaní. ZATIAĽ. Takže, kde sa rodí? Rodí sa vo vás. Rozhodnite sa teda. Zoberte na seba záväzok. Staňte sa stelesnením disciplíny – privítajte jej chladnú a nezlomnú silu. A budete lepší, silnejší, múdrejší, rýchlejší a zdravší než ostatní. A, čo je najdôležitejšie: Získate slobodu. Ľudia chcú vedieť, ako zatočiť s lenivosťou. Chcú vedieť, ako skoncovať s večným odkladaním. V hlave majú predstavu. Možno dokonca víziu. Nevedia však, kde začať – a tak kladú otázky. Pýtajú sa: „Kde mám začať?“ „Kedy je najvhodnejšie začať?“ Mám pre nich jednoduchú odpoveď:

TU a TERAZ.

Nič viac. Chcete sa zlepšiť? Chcete byť lepší? Chcete začať cvičiť, zdravo sa stravovať alebo sa pustiť do podnikania? Chcete napísať knihu, nakrútiť film, postaviť dom, vyvinúť počítač alebo vymyslieť appku? Kde máte začať? TU.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
451209
Názov
Disciplina oslobodzuje
EAN/ISBN
9788081990359
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Jocko Willink
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/09
Rozsah
248
Rozmer
200×250
Hmotnosť
0,74
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Disciplina oslobodzuje zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.