Moje Telo

Emily Ratajkowski

TIMY PARTNERS2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Moje Telo - 1. vydanie - Emily Ratajkowski
Katalógové číslo: 450541
Ušetríte až 2,42 € z bežnej ceny 14,99
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,57
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Moje Telo

Prvú knihu od Emily Ratajkowski by si mal prečítať snáď každý. V podobe strhujúcich príbehov sa svojím jedinečným feministickým prístupom v nej zamýšľa nad vnímaním ženského tela spoločnosťou.

Amy Schumerová, autorka knihy Dievča s tetovaním na chrbte

Emily Ratajkowski je známa modelka a herečka, zanietená propagátorka politických zmien, neúnavná podnikateľka, globálny fenomén sociálnych sietí a teraz už aj spisovateľka. Vo veku dvadsaťjeden rokov ju nečakane do sveta slávy prudko vystrelilo jej účinkovanie v hudobnom videu. No dnes z Ratajkowski srší hrdosť aj hnev počas toho, ako vystavuje svoje telo a zároveň sa neúprosne stavia na stranu feministického hnutia. V knihe približuje, ako sa utváral jej názor na to, že spoločnosť nahliada na ženy ako na predajný artikel.

Kniha je hlboko osobný prieskum feminizmu, sexuality a moci, mužského vnímania žien a toho, ako si ženy, aby ho mohli prijať, tento prístup racionalizovali. Text knihy v časovej postupnosti odhaľuje život Emily a pútavo približuje fetišizáciu ženskej krásy, posadnutosť a zároveň pohŕdanie sexualitou, perverznú dynamiku módy a filmového priemyslu a neurčito definovanú zónu súhlasu a zneužitia.

Moje telo je debut, čo prekypuje autorkinou odvahou a inteligenciou. Je to kniha plná výstižných opisov, kruto úprimná, bez príkras a nesmierne prenikavá.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
450541
Názov
Moje Telo
EAN/ISBN
9788081990458
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Emily Ratajkowski
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
278
Rozmer
215×133×22 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Moje Telo zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.