Pieseň cyperskej lásky

Karina Janská

BESTSELLER2022/04 SVK Slovensky

Kniha: Pieseň cyperskej lásky - 1. vydanie - Karina Janská
Katalógové číslo: 436372
Ušetríte až 1,86 € z bežnej ceny 11,50
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,64
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Pieseň cyperskej lásky

Autorka Karina Janská kedysi vnímala Cyprus ako väčšina turistov; azúrové more, piesočnaté pláže, antické zrúcaniny, malebné dedinky a pohostinní obyvatelia. Cyprus, rodisko Afrodity, bohyne lásky... Avšak po tom, čo ju trafil Amorov šíp a ostrov sa stal jej domovom, spoznala nielen tradície a históriu ostrova, ale prenikla aj tam, kam oko turistov nedovidí. Napokon v zabudnutých denníkoch objavila šokujúcu spleť ľudských osudov priamo v manželovej rodine...

Román Slzy Cyperskej lásky je príbehom Karininej rodiny. Príbehom, ktorý ukazuje, ako sa život môže z jedného dňa na druhý zmeniť. Sofia bezstarostne vyrastá na horúcom cyperskom vidieku uprostred vôní byliniek, cvrlikania cikád či spania pod nočnou oblohou. Dokonca sa môže vydať za muža, ktorého si sama vyberie - nie za toho, ktorého jej určí rodina, ako býva zvykom. Vydáva sa z lásky a jej život nemôžu byť krajší. Jedného dňa však z večera do rána na ostrov vstúpi turecká armáda a rozpúta sa vojna. Rodina je nútená opustiť svoj domov, budúcnosť, vzdať sa všetkého, čo má. Uvidí vôbec Sofia ešte niekedy miesto, kde vyrastala? Vráti sa domov Andreas, ktorý vo vojne bez stopy zmizol? A bude vlastne nejaký domov ešte existovať? Magický príbeh lásky a nádeje, ktorý vás pohltí a nepustí do konca možno i preto, že je... skutočný.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
436372
Názov
Pieseň cyperskej lásky
EAN/ISBN
9788082520159
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Karina Janská
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/04
Rozsah
240
Rozmer
197×140×25 mm
Hmotnosť
0,35
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Pieseň cyperskej lásky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.