Tajomstvá zámku Ashmore

Medzi povinnosťou a srdcom stojí jediné rozhodnutie

Cynthia Harrod-EaglesováIKAR2022/04 SVK slovensky

Kniha: Tajomstvá zámku Ashmore - Medzi povinnosťou a srdcom stojí jediné rozhodnutie - 1. vydanie - Cynthia Harrod-Eaglesová
13,34
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 430202
Ušetríte až 2,56 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Tajomstvá zámku Ashmore

Medzi povinnosťou a srdcom stojí jediné rozhodnutie

Ten deň v roku 1901 bol na poľovačku ako stvorený. Tragická nehoda počas lovu však pripraví o život grófa Staintona a obyvateľom zámku Ashmore spôsobí krušné chvíle. Zámok získa nového majiteľa, ktorým je grófov najstarší syn Giles. Ten z vyhliadky na dedičstvo nie je veľmi nadšený. Musí obetovať svoj dovtedajší život, prácu archeológa a vymeniť horúci Egypt za nenávidené, pochmúrne Anglicko. A nielen to, veľmi skoro zistí, že okrem titulu zdedil po otcovi aj značné dlhy. Existuje len jediný spôsob, ako rodinu zachrániť pred bankrotom. Musí sa výhodne oženiť.

Kitty Bayfieldová, dcéra zámožného baroneta, je vo veku vhodnom na vydaj. Spoločnosť jej robí dlhoročná priateľka Nina, ktorá ju sprevádza aj pri uvedení do spoločnosti. Mladé ženy sú veľmi odlišné. Zatiaľ čo Kitty je plachá a zakríknutá, Nina je výrečná a vášnivá a veľmi rýchlo si získa Gilesovo srdce. Ten sa bude musieť rozhodnúť - dá prednosť láske alebo manželstvu z povinnosti? Šťastie sa zdá nedosiahnuteľné, no niekedy ho človek nájde na tých najnečakanejších miestach.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
430202
Názov
Tajomstvá zámku Ashmore
Podnázov
Medzi povinnosťou a srdcom stojí jediné rozhodnuti
EAN/ISBN
9788055182292
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Cynthia Harrod-Eaglesová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/04
Rozsah
512
Rozmer
200×125×44 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tajomstvá zámku Ashmore zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.