Zdravé vzťahy zdravé telo - Luule Viilma Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Zdravé vzťahy zdravé telo

Luule ViilmaEugenika2021/10 SVK slovensky

Kniha: Zdravé vzťahy zdravé telo - Luule Viilma
10,01
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 423503
Ušetríte až 0,89 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: Zdravé vzťahy zdravé telo

"Múdra a skúsená autorka sa v tejto svojej knihe zameriava najmä na vzťahy v rodine. Aká je úloha ženy a muža, „správna“ podoba lásky, správna a nesprávna výchova dieťaťa? Podrobne rozoberá odlišné vlastnosti a schopnosti (najmä duchovné) muža a ženy. Vyvodzuje z toho, ako nevhodné správanie tak ženy, ako aj muža spôsobuje hlboké problémy. A naopak: ako sa muž a žena môžu vzájomne podporovať a pomáhať si, pokiaľ jednajú správne, teda so skutočnou láskou a pochopením. Celkovým cieľom Luule Viilmy je povzbudiť nás všetkých k tomu, aby sme si začali rozumne a odvážne uvedomovať nevhodné reakcie, prekonávať nízke prejavy a smerovať k vyšším. Ďalšie témy, s ktorými sa tu stretneme a budeme ich tak môcť spolu s autorkou preskúmať: bolesť, krutosť, strach, smútok, hnev, pocit viny či naopak obviňovanie druhých, odpustenie, svedomie, potreby a túžby, prílišná náročnosť a nespokojnosť, sloboda a nesloboda, porovnávanie sa s druhými, túžba byť lepší než iní, naháňanie sa za úspechom. "

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
423503
Názov
Zdravé vzťahy zdravé telo
EAN/ISBN
9788081006791
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Luule Viilma
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
240
Rozmer
160×235 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zdravé vzťahy zdravé telo zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.