Chlapec na oslíkovi

Život nie je výlet

Nestor T. KoleeTATRAN2021/10 SVK slovensky

Kniha: Chlapec na oslíkovi - Život nie je výlet - 1. vydanie - Nestor T. Kolee
10,96
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 423250
Ušetríte až 2,94 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: Chlapec na oslíkovi

Život nie je výlet

Náhla smrť otca od základu zmení Tomovi život. Nikde nenachádza pokoj, a tak sa rozhodne vydať na cestu hľadania. Putovanie ho zavedie na mystické miesto Nepanthé, kde sú ľudské starosti neznámym pojmom. Cestu k sebe samému nachádza v tajomných snoch, ktoré mu pomáha objasniť vykladač snov.
Tom sa vracia k svojim detským snom a objaví lásku. Učí sa precítiť šťastie prítomnej chvíle, teší ho tvorivá práca na obnove starej usadlosti aj krásna andalúzska príroda. Pochopí, prečo nie je vždy nevyhnutné stanovovať si ciele. Na svojej ceste sa však nevyhne temným myšlienkam, strmým pádom či samotnej smrti.
Kým spozná zmysel svojej existencie, podstúpi mnohé skúšky, ktorými musí prejsť každý, kto verí svojim snom a robí všetko pre to, aby sa stali skutočnosťou. Naučí sa, že jedinou správnou cestou v živote je nasledovať hlas svojho srdca, akokoľvek sa to môže zdať ťažké.
Autor výstižne a farbisto opisuje okolitý svet, ale aj ľudí, s ktorými sa vieme identifikovať. Vnáša pokoj do našich nepokojných čias a čitateľovi jasne odpovie na otázku, čo je v živote dôležité.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
423250
Názov
Chlapec na oslíkovi
Podnázov
Život nie je výlet
EAN/ISBN
9788022212403
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Nestor T. Kolee
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/10
Rozsah
168
Rozmer
125×195
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Chlapec na oslíkovi zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.