V otcových šľapajach

Danielle Steel

IKAR2022/01 SVK Slovensky

Kniha: V otcových šľapajach - 1. vydanie - Danielle Steel
Katalógové číslo: 421234
Ušetríte až 1,66 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,24
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: V otcových šľapajach

V tomto výnimočnom románe nám bestsellerová autorka New York Times Danielle Steel vyrozpráva príbeh o dvoch ľuďoch, ktorí prežili koncentračný tábor, o ich spoločnom živote a synovi, ktorý sa narodil v Amerike, odhodlanom dosiahnuť vlastný úspech a ostať sám sebou. Priatelia Jakob a Emmanuelle uniknú pred hrozným údelom v koncentračnom tábore vďaka príchodu amerických vojakov do Nemecka. S pomocou dobrých ľudí sa dostanú do New Yorku, kde ich vzťah prerastie v lásku a manželstvo. V štvrti Lower East Side začnú úplne odznova a spočiatku sa živia úmornou, zle platenou prácou. Po desaťročiach driny, ale aj vďaka talentu, viere a šťastiu dosiahne Jacob v obchode s drahými kameňmi úspech a investuje do nehnuteľností. Synovi Maxovi ukáže, že Spojené štáty sú skutočne krajinou príležitostí. Max, absolvent Harvardu, doslova vyniká medzi priateľmi z tých najbohatších a najúspešnejších rodín z celého sveta. Vyberie si dokonalú nevestu a založí si s ňou ukážkovú rodinu. Honosná svadba. Medové týždne na Tahiti. Luxusný dom v Greenwich. Maxov hýrivý životný štýl je pre jeho opatrných starosvetských rodičov nemysliteľný. Max túži pokračovať v otcových šľapajach a zarobiť vlastný majetok. Po narodení detí sa mu však rozpadne manželstvo a otvoria sa mu oči. Jeho manželka nie je ženou, akú si vysníval. Chtiac-nechtiac tak musí urobiť to, čo nikdy predtým: zápasiť, vytrvať a naučiť sa, čo znamená naozaj kráčať v otcových stopách, rozvíjať vlastné ideály a stať sa vzorom pre deti. Odchodom zo spustošenej povojnovej Európy do New Yorku v ústrety bohatstvu, úspechu a nekonečnému prepychu predstavuje román V otcových šľapajach strhujúci príbeh troch generácií silných, odvážnych a milujúcich ľudí, ktorí zaplatili vysokú daň za to, aby dosiahli svoj cieľ.

Z anglického originálu In His Father’s Footsteps (Delacorte Press, an imprint of Random House, a division of Penguin Random House LLC, New York 2018) preložila Zuzana Gašparovičová.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
421234
Názov
V otcových šľapajach
EAN/ISBN
9788055180021
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Danielle Steel
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/01
Rozsah
344
Rozmer
200×125×31 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
V otcových šľapajach zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.