Na peknej vyhliadke - Jana Šimulčíková Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Na peknej vyhliadke

Jana ŠimulčíkováMAYOR, s.r.o.2021 SVK slovensky

Kniha: Na peknej vyhliadke - Jana Šimulčíková
6,85
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 421007
Ušetríte až 1,05 € z bežnej ceny 7,90
A navyše získate 6 vernostných bodov

Kniha: Na peknej vyhliadke

Spisovateľka Jana Šimulčíková je autorkou 23 pôvodných kníh - veršov aj próz pre deti, dospievajúcu mládež (za ktoré získala cenu Trojruža) i dospelých. Názov jej novej knihy Na peknej vyhliadke (Vydavateľstvo Mayor, Bratislava 2021) napovedá, že ide o pohľad na všetky strany - do minulosti, prítomnosti aj budúcnosti. Je to štúdia sústredená na jednu postavu a jej svet, ktorú autorka nazvala grilovaním. Hrdinka Nela (Kornélia) je v celom živote iná, nie dosť vychovateľná a prispôsobivá konvenčnej verejnej mienke. Hrdá je však na svoju v humorných spomienkových epizódach prehnanú nedokonalosť. Niť, ktorá ich spája, je zúčtovanie, očistná generálna spoveď alebo labutia pieseň. Kto sa totiž podľa Nely môže ku všetkému priznať, nič ani z najskrytejších intímností netajiť, má pred sebou priamy let do neba. Nela si amatérsky mudrlantsky kladie základné náboženské a filozofické otázky aj na tzv. posledné veci človeka a sama si na ne, ako vie, s pochybnosťami odpovedá. Je vo veku, akého sa väčšina populácie nedožíva, no ktorý, ako tu vidno, vôbec nemusí byť najhorším obdobím života.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
421007
Názov
Na peknej vyhliadke
EAN/ISBN
9788099994035
Forma
Pevná
Autor
Jana Šimulčíková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
120
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,38
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Na peknej vyhliadke zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.