V to leto som tancoval s motýľmi - Ružena Scherhauferová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

V to leto som tancoval s motýľmi

Ružena ScherhauferováNAŠE VOJSKO2021/09 SVK slovensky

Kniha: V to leto som tancoval s motýľmi - 1. vydanie - Ružena Scherhauferová
12,12
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 20.9.2021 (Oups!, už to malo byť, vydanie bude posunuté)
Katalógové číslo: 419119
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,95
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: V to leto som tancoval s motýľmi

Sedemnásťročný gymnazista Teo, žijúci len s matkou, trávi letné prázdniny u starých rodičov v podhorskej dedinke. Od detstva sa cíti osamelý, nevyrovnaný, túži po láske a zoznámi sa so staršou ženou Ester, ktorá má štvorročné dieťa - Šarlotku. Teovi nie je Ester ľahostajná. Schádzajú sa za dedinou pri rieke Bystrina a trávia spolu všetok čas. Teo začne Ester fotografovať a maľovať. Stretáva Tuláka, zvláštneho osamelého muža, ktorý tiež maľuje a Teo sa pevne rozhodne, že sa stane maliarom. Na konci prázdnin sa niečo stane a Teo sa vracia do mesta smutný a sklamaný. Odmieta návrh matky, aby neskôr študoval v zahraničí ekonómiu. Svoj sen, stať sa maliarom, si napokon splní. Spoznáva Horalku, ktorá je od neho staršia. Uvedomuje si, že v partnerkách nehľadá len priateľku a milenku, ale aj matku. S Horalkou prekonajú dlhú strastiplnú cestu, po rokoch sa zblíži so starkým, a konečne nachádza korene svojho detstva. Snaží sa pohľadať už dospelú dcéru Ester, Šarlotu, aby jej pomohol. Je presvedčený, že rodina je základom šťastia v živote.

Romantický príbeh V to leto som tancoval s motýľmi je predovšetkým o hľadaní a nachádzaní zmyslu života, lásky v rodine, jej podstaty a súdržnosti.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
419119
Názov
V to leto som tancoval s motýľmi
EAN/ISBN
9788020619457
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ružena Scherhauferová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/09
Rozsah
320
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
V to leto som tancoval s motýľmi zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.