101 dní k zdraviu

I Can Academy2021 SVK slovensky

Kniha: 101 dní k zdraviu
10,06
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 417713
Ušetríte až 1,94 € z bežnej ceny 12,00
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: 101 dní k zdraviu

Podporte svoje zdravie zdravými myšlienkami Hovorí sa: V zdravom tele zdravý duch. Najnovšie výskumy dokazujú, že to platí aj opačne. Zdravý duch alebo zdravé myšlienky podporujú zdravie nášho tela. Denník 101 dní k zdraviu vám pomôže zmeniť spôsob, akým obvykle premýšľate o svojom zdraví. Naučí vás oceňovať svoje telo, vytvárať si zdravé myšlienky a vybudovať si prospešné mentálne návyky, ktoré podporia vaše zdravie. Ako funguje denník 101 dni k zdraviu? Denník 101 dní k zdraviu je postavený na overených a fungujúcich princípoch pozitívnej psychológie. Počas 101 dní zmeníte svoje obmedzujúce podvedomé presvedčenia a vybudujete si návyk, ktorý zmení spôsob, akým pristupujete k sebe a k svojmu zdraviu. Na každý deň sme vám pripravili jednoduché úlohy. Ľavú stranu vypíšte ráno a pravú večer. Celé vám to nezaberie viac ako 5 minút. Postupne sa tak nastavíte na myšlienky plné zdravia a tie vám dodajú motiváciu, aby ste nielen zdravo mysleli, ale aj konali a žili. Čo nájdete v denníku 101 dní k zdraviu?

  • Ranný a večerný rituál, ktorý vás naučí mať svoje telo radšej a oceniť aj maličkosti a zároveň vám pomôže odhaliť, čo vám dáva a čo uberá energiu.
  • Citáty, ktoré vás inšpirujú každé ráno, pretože začiatok dňa vplýva do veľkej miery na to, ako sa vám darí počas celého dňa.
  • Povzbudenia a výzvy, aby sme vám pomohli vytrvať počas 101 dní, zmeniť podvedomé programy a získať mentalitu zdravia. Zároveň tak jednoduchým spôsobom posilníte svoju vytrvalosť, čo vám pomôže aj v ďalších oblastiach života.
  • 3 praktické princípy, ktoré do vášho života prinesú viac zdravia a energie.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
417713
Názov
101 dní k zdraviu
EAN/ISBN
9788089924301
Forma
Pevná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
224
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
101 dní k zdraviu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.