Choroba je posolstvom duše

Zoltán Németh

SVK Slovensky Citadella2021/08

Kniha: Choroba je posolstvom duše - Zoltán Németh
Katalógové číslo: 416970 viac »
Ušetríte až 2,60 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,30
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Choroba je posolstvom duše

Choroba je posolstvom duše Ak patríte k ľuďom, ktorí sa neuspokoja s tvrdeniami bez hlbšieho vysvetlenia Prečo?, ak vás zaujíma prepojenie malých a veľkých zázrakov vesmíru, ktorých sme svedkami každý deň, a ak chcete chápať posolstvá svojej duše, je pre vás kniha, ktorú práve držíte v rukách, tým pravým sprievodcom na ceste k poznaniu. Nech vám prinesie čo najviac úžitku v prospech vášho zdravia. Z tejto knihy sa dozviete: ? ako komunikuje vedomie s fyzickým telom ? či je človek len biorobotom ako ho chápe konvenčná alopatická medicína alebo dušou spojenou s fyzickým telom, ktorá je v neustálom spojení s jednotným Vedomím ? čo je psychosomatika, iatrogenéza či placebo efekt a ako vám môže ich pochopenie pomôcť k uzdraveniu ? o piatich biologických zákonoch Germánskej novej medicíny, ako exaktnej formy psychosomatiky ? prečo nazýva Germánska nová medicína chorobu osobitným biologickým programom ? vysvetlenie biologického zmyslu ochorení z hľadiska evolúcie ? aké sú emocionálne príčiny rakoviny, infarktu myokardu, infekčných chorôb a najčastejších detských chorôb ? prečo dedíme choroby od rodičov a svojich predkov ? ako vyhľadávať programy a presvedčenia, ktoré viedli k emocionálnym konfl iktom ? ako sa zbaviť emocionálnych blokov

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
416970
Názov
Choroba je posolstvom duše
EAN/ISBN
9788081821684
Forma
Brožovaná
Autor
Zoltán Németh
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/08
Rozsah
375
Rozmer
138×210
Hmotnosť
0,30
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Choroba je posolstvom duše zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.