Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kyberpriestore - Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kyberpriestore

František KutlíkSIMARS, z.z.p.o.,2021 SVK slovensky

Kniha: Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kyberpriestore - František Kutlík
12,12
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 415147
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,95
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kyberpriestore

Digitálna gramotnosť, digitálna bariéra, digitálna hygiena, či digitálna demencia nie sú len slovné spojenia, ktoré obohatili náš moderný slovník a stali sa súčasťou komunikácie v rámci internetu, kyberpriestoru, či virtuálnej reality, ale priniesli aj trvalé a významné zmeny v spoločnosti a kultúre, politike a ekonomike, myslení a bytí. Tento vývoj by pochopiteľne mala kopírovať aj mediácia, ako vlajková loď alternatívneho riešenia konfliktov, a mala by byť pripravená prispôsobiť sa meniacim potrebám a očakávaniam svojich klientov. Publikácia Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kyberpriestore sa snaží predstaviť modernú mediáciu v elektronickom prostredí a zmapovať možnosti použitia rôznych typov videokonferencií, emailovej výmeny, respektíve postupné zapájanie prvkov umelej inteligencie. Publikácia ponúka aj ďalšiu pridanú hodnotu elektronickej mediácie - odstránenie prekážok spôsobených geografickou vzdialenosťou účastníkov, ich zdravotným stavom, subjektívnymi problémami s osobným stretnutím, či imobilitou. Práve elektronická mediácia pomáha zušľachtiť reakcie sporových strán, pretože sa nachádzajú v príjemnejšom, domácom prostredí a nemusia byť plní obáv, napätia a rôznych tenzií z osobnej účasti protistrany. V konečnom dôsledku je aj pre mediátora výhodou pracovať v prostredí, ktoré nevyvoláva a nevzbudzuje vypäté a vybičované emócie. Aplikácia možností elektronickej mediácie je prirodzeným dôsledkom širokého využívania moderných foriem komunikácie a rastúceho záujmu ľudí, pomerne jednoduchým, rýchlym a nákladovo efektívnym spôsobom riadiť svoje procesy na diaľku. V širších súvislostiach, so zmapovaním výsledkov a praktických skúseností v jednotlivých mediačných segmentoch (rodinná, školská/rovesnícka, pracovná, či mediácia v zdravotníctve), sa o nich pokúsi podať správu publikácia Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kyberpriestore, ktorá je určená nielen mediátorom, ale aj širokej verejnosti, hľadajúcej novú inšpiráciu, pri využívaní sociálnych sietí, internetu a kyberpriestoru.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
415147
Názov
Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kybe
EAN/ISBN
9788097350635
Forma
Brožovaná
Autor
František Kutlík
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
246
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,32
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Elektronická mediácia a riešenie konfliktov v kyberpriestore zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.