Vnútorné politiky a činnosti Európskej únie

Aleš Čenek,s.r.o.2014 SVK Slovensky

Kniha: Vnútorné politiky a činnosti Európskej únie
Katalógové číslo: 239617
Ušetríte až 1,43 € z bežnej ceny 17,60
A navyše získate 16 vernostných bodov
16,17
Do Vianoc: ÁNO
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vnútorné politiky a činnosti Európskej únie

Vedecká monografia je zameraná na problematiku niektorých vnútorných politík Európskej únie. Uvádza širšie teoretické východiská týkajúce sa hospodárskych, menových, fiškálnych sociálnych, environmentálnych a energetických vzťahov, ako aj politiky hospodárskej súťaže a štátnej pomoci. Monografia obsahuje nové aktuálne poznatky súvisiace s únijnými politikami v nadväznosti na zmeny, ktoré priniesla Lisabonská zmluva. Okrem iného poskytuje analýzu primárnej právnej úpravy Európskej únie a sekundárnych právnych predpisov Európskej únie uplatňovaných na Slovensku v uvedených oblastiach. Obsah monografie tvorí trinásť kapitol, ktoré sú členené do tematických celkov. Každá kapitola obsahuje únijný právny rámec, slovenský právny rámec, základnú teóriu, objektívne a subjektívne prístupy i kritické názory autoriek. Prínosom monografie pre hospodársku prax je, že obsahuje analytické a syntetické zhodnotenie súčasného stavu niektorých politík Európskej únie.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
239617
Názov
Vnútorné politiky a činnosti Európskej únie
EAN/ISBN
9788073804985
Forma
Brožovaná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozsah
320
Rozmer
148×205
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vnútorné politiky a činnosti Európskej únie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.