Nebo nepozná obľúbencov

Erich Maria Remarque

Slovenský spisovateľ2021/07 SVK Slovensky

Kniha: Nebo nepozná obľúbencov - 3. vydanie - Erich Maria Remarque
Katalógové číslo: 413149
13,97

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Nebo nepozná obľúbencov

Vo švajčiarskom sanatóriu Bella Vista bohatí pacienti bojujú so zákernou pľúcnou chorobou. Všetci až do poslednej chvíle živia v sebe nádej na uzdravenie – aj mladá Lillian Dunkerqueová. Keď sa však nečakane dozvie pravdu o svojom zdravotnom stave, rozhodne sa okamžite odísť zo sanatória. Už nechce byť pacientkou, chce sa cítiť ako žena a vychutnať posledné mesiace, prežiť ich naplno. Spolu s automobilovým pretekárom Clerfaytom odchádza do Paríža, na Sicíliu a neskôr i do Benátok, kde ju opäť ako tieň prenasleduje neúprosná choroba. Nočný život, herne a krásne šaty dávajú na istý čas zabudnúť, hazardér a dobrodruh Clerfayt, teraz až po uši zaľúbený do krásnej, krehkej Lillian, jej dokonca ponúka manželstvo a bezpečný prístav vo svojom dome na Riviére. Osud však o oboch rozhodne celkom inak, po svojom. 

Prekladateľ: Perla Bžochová

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
413149
Názov
Nebo nepozná obľúbencov
EAN/ISBN
9788022022910
Forma
Viazaná
Poznámka
3. vydanie
Autor
Erich Maria Remarque
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/07
Rozsah
256
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nebo nepozná obľúbencov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.