Sedem sestier - CD

Lucinda Rileyová

Publixing2020 SVK Slovensky

Kniha: Sedem sestier - CD - Lucinda Rileyová
Katalógové číslo: 403056
Ušetríte až 1,18 € z bežnej ceny 14,45
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,27
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Sedem sestier - CD

Strhujúci úvodný román historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestier Maie, Ally, Star, Cece, Tiggy, Electry a Merope, siedmych sestrách, vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, ktoré Zeus v záujme ich bezpečia umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy. Každý príbeh sa začína v nádhernom zámku na brehu Ženevského jazera, domove všetkých sestier. Zídu sa tam po správe o smrti milovaného otca, tajomného miliardára, ktorý ich adoptoval v útlom detstve z rozličných končín sveta a každej zanechal obálku s odkazom na ich minulosť a záhadný pôvod. Prvý diel opisuje príbeh Maie, najstaršej sestry, ktorú jej pátranie po pravej identite zavedie na druhý koniec sveta do schátranej vily v brazílskom Riu de Janeiro. Kúsky rodinnej mozaiky jej odhalia nečakané súvislosti so záhadným príbehom lásky spojeným s Parížom a so stavbou slávnej sochy Krista Spasiteľa týčiacej sa na hore Corcovado nad najkrajším mestom sveta. "Láska nepozná vzdialenosť, nerozlišuje kontinenty; má oči iba pre hviezdy." Interpret: Zuzana Kapráliková
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
403056
Názov
Sedem sestier - CD
EAN/ISBN
5060374031432
Forma
CD
Autor
Lucinda Rileyová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozmer
140×120
Hmotnosť
0,10
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Sedem sestier - CD zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.