Wellnes Sauna Masáže

Wellness pracovník. Masérske služby.

PhDr. Tatiana Simona Demová

PhDr. Tatiana Simona Demová2020/11 SVK Slovensky

Kniha: Wellnes Sauna Masáže - Wellness pracovník. Masérske služby. - PhDr. Tatiana Simona Demová
Katalógové číslo: 400130
21,98

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Wellnes Sauna Masáže

Wellness pracovník. Masérske služby.

Táto kniha je určená všetkým účastníkom rekvalifikačných masérskych kurzov, ale aj každému záujemcovi o preniknutie do masérskeho sveta či milovníkovi wellness zariadení a saunovania. Publikácia podáva široký pohľad na tri oblasti: Wellness - oboznámenie a špecifikácia starostlivosti o zdravie v týchto zariadeniach s uvedením nových trendov vo wellness zariadení. Aká je wellness etiketa a aké sú aktívne i pasívne procedúry. Sauna - história sauny, čo je sauna, ako sa správne saunovať pre dosiahnutie priaznivých účinkov.Kontraindikácie a zoznámenie sa so zážitkovým saunovaním. Čo sú saunové rituály a aký je ich priebeh. Masáž - princípy a zásady, ktorá je pre vás vhodná, aký ma vplyv na organizmus, čo všetko sa z hľadiskla anatómie deje v našom tele počas / po nej. Ako si vybrať masérsky salón, morálne a etické princípy maséra a jeho kvalifikácia. Súčasťou tejto publikácie je aj anatómia a zásady prvej pomoci.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
400130
Názov
Wellnes Sauna Masáže
Podnázov
Wellness pracovník. Masérske služby.
EAN/ISBN
9788057023272
Forma
Pevná
Autor
PhDr. Tatiana Simona Demová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
160
Rozmer
165×240
Hmotnosť
0,57
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Wellnes Sauna Masáže zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.