Most na Belle Island - Julie Klassenová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Most na Belle Island

Julie Klassenovái527.net2020/11 SVK slovensky

Kniha: Most na Belle Island - Julie Klassenová
14,29
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 400013
Ušetríte až 1,61 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 14 vernostných bodov

Kniha: Most na Belle Island

Mladý právnik Benjamin Booker sa po ponižujúcej prehre na súde rozhodne, že už nikdy neuverí krásnej žene. Dôjde však k vražde a starší spoločník ich firmy nie je spokojný s vyšetrovaním. Požiada preto Benjamina, aby celú vec preskúmal. Ten nadšene súhlasí, aby mohol aspoň na chvíľu opustiť Londýn.

Dôkazy ho dovedú na malý ostrov na Temži, zahalený hmlou a tajomstvom. Čoskoro sa zaľúbi do hlavnej podozrivej, do ženy, ktorá tvrdí, že ostrov už desať rokov neopustila. Dá sa jej však veriť?

Isabelle sa na ostrove Belle Island cíti v bezpečí a vedie plodný život, no strach jej nedovolí ho opustiť. Keď sa objaví pán Booker s novinkami, je šokovaná. Ostrov desať rokov neopustila, ale mala sen, v ktorom videla mŕtveho muža v jeho pracovni. Alebo to nebol sen ale spomienka? Bola na neho nahnevaná, ale jeho smrť si nikdy nepriala.

Keď zomrie ďalší človek, dôkazy vedú priamo k Isabelle. Tá nevie, komu má veriť: peknému právnikovi alebo obdivovateľovi, alebo priateľom, ktorí prídu na ostrov? Nakoniec vysvitne, že každý z nich mal niečo proti mŕtvemu mužovi. A môže vlastne veriť svojej vlastnej mysli?


Tento román z regentského obdobia je dôvtipným detektívnym príbehom, ktorého vedľajšou zápletkou je romantický vzťah medzi hlavnými hrdinami. Až do konca som bola v riadnom napätí. Vôbec som netušila, kto je vrahom.

--Historical Novel Review

Bude sa páčiť fanúšikom Jany Eyrovej a Jane Austenovej.

--Library Journal

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
400013
Názov
Most na Belle Island
EAN/ISBN
9788089822546
Autor
Julie Klassenová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
360
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Most na Belle Island zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.