Hneď to bude, Anjelik

Kniha: Hneď to bude, Anjelik - 4. vydanie - Igor Bukovský
Katalógové číslo: 390162
Ušetríte až 1,46 € z bežnej ceny 17,99
A navyše získate 16 vernostných bodov
16,53
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Hneď to bude, Anjelik

Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá pre deti Špeciálne určená rodičom detí vekovej kategórie od narodenia do 6 rokov, ale aj rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú Presný a praktický postup zavádzania potravín pri dodojčovaní podľa najnovších poznatkov Vzorové jedálne lístky – letná a zimná verzia pre všetky vekové kategórie detí od 4 mesiacov do 6 rokov Recepty – sú zložené z odporúčaných a na Slovensku ľahko dostupných surovín a všetky jedlá sú „otestované“ deťmi z rodín autorov a spoluautorov Omaľovanka a počtovnica: táto kuchárska kniha je okrem informácií a receptov aj plná úloh pre deti – omaľovanky ovocí a zeleniny, jednoduché úlohy na počítanie, kreslenie a „miešanie“ pri varení = kým sú deti menšie a ešte nemôžu byť v kuchyni zapojené do prípravy jedla, zabavia sa pastelkami a zároveň si pestujú vzťah k zdravým potravinám Album – kniha obsahuje aj miesta na lepenie fotografií dieťaťa v jednotlivých fázach rastu a vývoja Aktuálne a nové informácie.Kniha okrem receptov a kuchárskych tipov obsahuje aj zaujímavé informácie o potravinách, hygiene prípravy potravín, tipy kuchára a lekára a pod.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
390162
Názov
Hneď to bude, Anjelik
EAN/ISBN
9788089719082
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
4. vydanie
Autor
Igor Bukovský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/05
Rozsah
200
Rozmer
225×220×15 mm
Hmotnosť
0,66
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hneď to bude, Anjelik zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.